ASTROLOG VEDAT DELEK KİMDİR ?

Astrolojiyle ilk tanışmam dünyada ilk olan astroloji radyosunu kurmamla tanıştım internet radyosu o dönmede çok dikkat çekse de çeşitli nedenlerden dolayı yayın hayatı kısa sürdü hayatımda ki tıkanıkları öğrenme isteğim beni astroloji eğitimi almama itti.  İstanbul Aydın Üniversitesi Astroloji Akademisinde temel seviye ve ileriyi seviye eğitimlerimi alarak girdiğim sınavlardan mezun olarak YÖK onaylı Astroloji Eğitim sertifikasına sahip oldum.   Daha sonra Astrolog Oğuzhan Ceyhan’dan aldığım karma ve kehanet sanatı derslerini başarıyla tamamladım. Halen eğitimlerime astrolog Oğuzhan Ceyhan’ın vermiş olduğu dersler ile devam etmekteyim 2015 yılının Mart ayında www.hport.com.tr sitesinde yazdığım yazılar ile dikkat çekmeye başladım. 2015 yılının kasım ayında piyasaya çıkarttığım “Astrolojiyle Hayatınızı Değiştirin”  adlı kitabımı piyasaya sürerek dikkatleri üzerime çektim kitabımda 2016 yılı ile ilgili yeni ay, dolunay ve gezegen hareketleriyle ilgili bilgilere yer verdim.  Ayrıca kitabımda birçok konuda okuyucularına bilgiler verdi. Şu anda www.hport.com.tr sitesinde yazılarıma devam etmekteyim ayrıca astrolog Aslı uzun ile Business Channel Türk TV de gökyüzü günlüğü adlı programı birlikte sunuyoruz. Programımız her pazar saat 16.30 Business Channel Türk, TV ekranlarında yayınlanıyor.

Herkesin anlayacağı bir dil ile yazılan "Astrolojiyle Hayatınızı Değiştirin" adlı kitapta, dünyamızın uydusu ayın evrelerini kullanarak saçlarınızın gürleşmesini sağlayabilecek,  sigarayı alkolü ve unutamadığınız sevgilinizi kolay şekilde bıraka bileceksiniz.  Şans oyunlarında şansınızı arttıracak günleri ve saatleri bulabilecek ve şansınızı arttıra bileceksiniz. Zayıflamak isteyen kişilerin zayıflamasına yardımcı olacak zaman tablosu.

Yaşamınızda değiştirmek istediğiniz, her şeyi Astrolojiyle hayatınızı değiştirin’ adlı kitapta, bulma ve uygulama şansına sahipsiniz.