KASIM AYI BURÇ YORUMLARI

KOÇ BURCU

Aşk hayatınız için hareketli bir ay  partneri olmayan Koçlara sürpriz aşk kapıda. Arkadaşlarınızla ile aralarında ani gelişecek olaylara dikkat edin. Enerjik, dinamik eğlenceli bir Kasım ayı koç burçlarını bekliyor.  Cinsel hayatlarında günlük ilişkilere dikkat etmeliler.

BOĞA BURCU

 

Boğa burçları  iş yerinde çalışanlarına karşı dikkatli davranmalılar. Onların açıklarını aramaktan kaçınmalılar. Cinsel konularda ve cinsel bölgelerdeki sağlık sorunlarına dikkat etmeleri gerekiyor. Patronlarıyla aralarında nedeni belli olmayan sorunlar gündeme gelebilir. 

 

IKIZLER BURCU

 

İkizler burcunun tüm dürtüleri cinsel aktiviteler, eğlence, aşk yönünde olacak. Çocuklarıyla, eşleri ve partnerleriyle ilişkileri zorlu sınavlardan sonra şekil alacak. Kıskançlık krizlerine karşı temkinli olmalılar. Neşeli, eğlenceli, bazen abartılı iletişimlerini kontrol altında tutmalılar. Dedikodulardan uzak durun. 

 

YENGEÇ BURCU  

 

Yengeç burçları  evleri ve aileleri arasında gidip gelecekler. Ev içinde kıskançlık yapmaktan ve aile içindeki kişilerin açıklarını aramaktan vazgeçmeliler. Bu ay aşk hayatınız ile ilgili sorunlar yaşaya bilirsiniz. Aşk hayatınız ile ilgili konulardan uzak durunuz. Yengeçlere tavsiyem bu aralar kimseye borç vermemeleri yönünde. 

 

ASLAN BURCU  

 

Aslan burçları  şehvetli, gizemli görüntüleriyle dikkat çekecekler. Bol kazançlı, bereketli bir ay onları bekliyor. Aslanlar bu ay cinselliğe odaklı bir zihin, söylem ve duygu içinde olacaklar. Aşktan uzak, cinselliğe odaklı dürtüleri ile yaptıkları hareketlerin  ilişkilerine yansımaması için kendilerini ya tutmaları lazım ya da yakalanmamaları.

 

BAŞAK BURCU

 

Başak burçları maddi kazanç için iyi konsantre olmuş ve para kazanmaya odaklı Başak burçları için maddi konularda şanslı bir ay. Ulaşım, eğitim, iletişim giderlerine 

dikkat etmeliler. Aşk hayatları ile ilgili gelişmeler yaşanmaya başlayacak.

 

TERAZI BURCU

Terazi burçları  cazibe eşittir Terazi denklemi devam ediyor. Maddi açıdan bu yıl Teraziler zorlu bir yıl geçirdi. İş arkadaşları bu konuda terazilere yardım elini uzatıyor. Bu zorluklar Teraziler’e yaklaşan yeni yıl ile ilgili gelecek planları yaptırmaya başladı bile. Teraziler 2016 yılının son günleri şans sizden yana

 

AKREP BURCU

 

Akrep burçları  sevgilerini karşı tarafa aktarmada zorlanabilirler. Sağlık ile ilgili harcamaları gündemde olacak. Kendileriyle ilgili konuları tartma ve düşünme zamanı Akrepler için. Bu ay hayatınızda gelişecek olumlu  sürpriz olaylar sizleri bekliyor 

 

YAY BURCU

 Yay burçları  bilinçaltlarındaki maddi konuları aşıp evlilik konularında düşünmeye başlayabilirler. Ailelerinden gelecek, onların bilmediği sürpriz paralar ortaya çıkabilir. Sosyal hayatın içinde cinsellik arayışları gözlerden kaçmayacak. 

 

OĞLAK BURCU

 

Oğlaklar burçları  dış dünyaya belirsiz, anlamsız tavırlar sergileyebilirler. Uzun zamandır devam eden maddi konulardaki belirsiz durumlar yerini sürpriz şekilde gelişecek çözümlere bırakacak. Kariyerleri ile ilgili terfi ve sürpriz zam kapılarında. 

 

KOVA BURCU

 

Kova burçlarının uzun seyahatlere çıkma arzuları tavan yapabilir. Bu ay Kovalar’ın söyledikleri şeyler, yaptıkları yorumlar tutarlı olabilir. Arkadaşlarına bu şekilde yol gösterebilirler. Özellikle ilişkiler hakkındaki yorumları, tavsiyeleri dikkate alınmalı.

 

BALIK BURCU

Balık burçları yabancı ülkelerden gelecek maddi fırsatlarla karşılaşacaklar. Başka kaynaklardan elde edecekleri gelirler de bu ay Balık burçlarını  mutlu edecek. Eş ve sevgilisiyle problem yaşayan Balıklar bu problemleri bu ay çözebilecekler. 

 

PARA ŞANS AŞK SENİNLE

 

 

Astrolog Vedat Delek Para Şans Aşk Seninle adlı ikinci kitabını 03 Kasım 2016 tarihinde piyasaya çıkarttı.

Kitabı ile ilgili 2017 yılı içinde hangi dönemde parasal konular ile ilgili tarihler tehlikeli. 2017 yılı içinde evlenecek çiftler evliliklerinde sorun yaşamamak için hangi zamanı kullanmamalılar. Güzellik para şans aşk hayatınızı olumlu yönde etkileyecek günleri ve dileklerin kabul olabileceği özel zaman tarihlerini kitabımda okuyucularımla paylaştım.  Astrolojiyi kullanarak hayatlarında olumlu gelişmeleri sağlaya bilecekleri konular ve olumlu olumsuz zaman tarihlerini kitabım içinde topladım. 2017 yılı içinde yaşanacak yeni ay dolun ay yorumlarım ve gelişe bilecek olaylar hakkın da tavsiyeleri bulabilecekler Astrolojiyi kullanarak hayatınızı olumlu yönde değiştire bilirsiniz. Para Şans Aşk seninle adlı kitabım hepimize bu fırsatı sunuyor. Kitap aynı zamanda bir sosyal sorumluluk projesine de imza atıyor. Kitap içinde  özel bir mini afiş bulunuyor. 1 kap su 1 kap mama yazan bu özel mini afişi isteyen okuyucular istedikleri yere yapıştırarak sokak hayvanları konusunda farkındalık yarata bilecekler.

 

Astrolog Vedat Delek 13 Kasım saat 17 00 de salon 4 stand no 4241 de kitabını İstanbul kitap fuarında okuyucularına imzalayacak.

 

ASTROLOG VEDAT DELEK FACEBOOK BEĞENİSİ İÇİN TIKLAYINIZ!

ASTROLOG VEDAT DELEK INSTAGRAM BEĞENİSİ İÇİN TIKLAYINIZ!

ASTROLOG VEDAT DELEK TWEETER BEĞENİSİ İÇİN TIKLAYINIZ!

 

 

 

 

 

 

Yorum Yap