ARALIK AYI BURÇ YORUMLARI

KOÇ BURCU

Koç burçları harcamalarına dikkat etmeliler. Maddi zorlukları yaşamamak için önlemlerini almaları gerekiyor. Patronları ve amirleriyle atışmaktan kaçınmalılar. Yurt dışında okuyan ve yurt dışı ile bağlantısı olan Koçlar sorun yaşayabilirler. 

BOĞA BURCU

Boğa burçları eşlerinin ve sevgililerinin yanlarında duygusal olarak kendilerini mutlu hissedecekler. Borç para vermekten kaçınmaları gerekiyor veya alacaklı oldukları konularda tahsilat sorunu yaşayabilirler. Finansal konulara dikkat edin.

 

İKİZLER BURCU

 İkizler burcu mensupları sürpriz aşklarla karşılaşacaklar. Arkadaş ortamından kişilerle aşk konularına girmemeleri gerekli. Duygusal açıdan kendilerini sürprizlere hazırlamalılar. İkizler erkekleri iş yerlerindeki kadınlarla sıkıntı yaşayabilirler. Partnerleri ve eşleriyle eğlenceli, neşeli iletişim kurabilecekler.

YENGEÇ BURCU

Yengeç burçları eğlenceli, coşkulu, neşe dolu bir ay geçirecekler. Kendi kabuklarından çıkıp eğlenmeye başlayarak kendilerine başka bir dünya içinde yer edinmeye çalışacaklar. Eğlence, aşk ve çocuklarıyla ilgili konularda harcamalarını abartmamalarında fayda var. Sağlıklarına dikkat etmeleri gerekiyor. En yakın zamanda check up yaptırmalarında yarar var. 

 

ASLAN BURCU

Aslan burçları evleriyle ilgili sorunlar yaşayacaklar. Her ne kadar enerjik, eğlenceli olsalar da sorunları çözmek için zaman harcamak zorunda olacaklar. Aşk, sevgi, cinsellik ile ilgili konularda fikirlerinde köklü değişiklikler olacak. Yeni yılın son ayında çocukların eğitim hayatı ile ilgili harcamalar yapacaklar. 

 

BAŞAK BURÇLARI

Başak burçları  eğlence hayatının içine giriyorlar ve harcamalarını bu yönde yapıyorlar. İletişim sorunlarına dikkat etmeleri gerekiyor; aile içindeki o gergin hava yerini neşeye bırakıyor. Cinsel hayatlarıyla ilgili sürprizler de Başakları bekliyor.  

 

TERAZİ BURCU

Terazi burçları tüm enerjilerini, iletişim güçlerini ve zihinsel güçlerini maddi konulardaki sıkıntılarını aşmak için kullanacaklar.  Bu anlamda ani gelişecek olaylara tanık olacaklar. Aile içinde ve evleri içinde doğru organize olarak sorunların üstesinden gelecekler. Terazi burçları unutmayın jüpiterin tüm desteği sizden yana. 

AKREP BURCULARI

Akrep burçlarının  bir yıl boyunca maddi konularla ilgili yaşadıkları yapılanma artık meyvelerini vermeye başlayacak. Kendi enerjilerini ortaya koyabilecekleri bir ay onları bekliyor. Yeni yıla sürpriz bir aşk ile girmeleri de mümkün.  

YAY BURCU

Yay burçları bu ay  duyguları içe dönük olsa da iletişimleri ile dikkat çekecekler. Maddi konularda kendilerini organize edecekler. Özgürleşme istekleri dikkat çekecek. Uzak yollardan doğacak kariyer ve iş fırsatlarına dikkat etmeliler. Bilinçaltları ile kendilerini şifalandırabilecekler.   

 

OĞLAK BURCU

Oğlaklak burçları  maddi konuda kendilerini organize etmeleri onlara kazanç kapısı sağlayacak. Dış görünüşlerinde radikal bir değişim kararı alabilirler. Sosyal hayatın içinde aktif olacakları bir ay onları bekliyor. Her ne kadar dışa dönük yaşasalar da, zihinsel olarak içe dönük olacaklar. Çalışmalarının karşılığını alacaklar.  

 

KOVA BURÇLARI

 

 Kova burçları için ektiklerini biçme zamanı. Kariyerleri ile ilgili verdikleri sınavlarda ne ektilerse onu biçme vakitleri geldi. Maddi konularda karşılarına çıkacak fırsatlar bu ay da sorunlarının çözümünde işlerini kolaylaştıracak. En büyük silahları olan kazandıkları paraları saklayabilir, yastık altı yapabilirler. 

 

BALIK BURCULARI

Parasal konularda şanslı bir ay geçirecekler. Fırsatları iyi değerlendirmeleri gerekiyor. Sosyal hayatın içinde arkadaşlarıyla keyifli zaman geçirecekler. Sıra dışı, farklı, yaratıcılıklarını ortaya çıkartabilecekleri bir ay olacak Balıklar için.

 

PARA ŞANS AŞK SENİNLE

 

HEMEN SATIN AL

http://www.dr.com.tr/Kitap/Para-Sans-Ask-Seninle/Vedat-Delek/Hobi/Astroloji-Fal-Buyu/urunno=0000000719988

 

 

Astrolog Vedat Delek Para Şans Aşk Seninle adlı ikinci kitabını 03 Kasım 2016 tarihinde piyasaya çıkarttı.

Kitabı ile ilgili 2017 yılı içinde hangi dönemde parasal konular ile ilgili tarihler tehlikeli. 2017 yılı içinde evlenecek çiftler evliliklerinde sorun yaşamamak için hangi zamanı kullanmamalılar. Güzellik para şans aşk hayatınızı olumlu yönde etkileyecek günleri ve dileklerin kabul olabileceği özel zaman tarihlerini kitabımda okuyucularımla paylaştım.  Astrolojiyi kullanarak hayatlarında olumlu gelişmeleri sağlaya bilecekleri konular ve olumlu olumsuz zaman tarihlerini kitabım içinde topladım. 2017 yılı içinde yaşanacak yeni ay dolun ay yorumlarım ve gelişe bilecek olaylar hakkın da tavsiyeleri bulabilecekler Astrolojiyi kullanarak hayatınızı olumlu yönde değiştire bilirsiniz. Para Şans Aşk seninle adlı kitabım hepimize bu fırsatı sunuyor. Kitap aynı zamanda bir sosyal sorumluluk projesine de imza atıyor. Kitap içinde  özel bir mini afiş bulunuyor. 1 kap su 1 kap mama yazan bu özel mini afişi isteyen okuyucular istedikleri yere yapıştırarak sokak hayvanları konusunda farkındalık yarata bilecekler.

 

Astrolog Vedat Delek 13 Kasım saat 17 00 de salon 4 stand no 4241 de kitabını İstanbul kitap fuarında okuyucularına imzalayacak.

ASTROLOG VEDAT DELEK FACEBOOK BEĞENİSİ İÇİN TIKLAYINIZ!

ASTROLOG VEDAT DELEK INSTAGRAM BEĞENİSİ İÇİN TIKLAYINIZ!

ASTROLOG VEDAT DELEK TWEETER BEĞENİSİ İÇİN TIKLAYINIZ!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Yorum Yap