GEZEGEN SAATLERİ

Gezegenler günlük hayatımızda yaşayacağımız olumlu olumsuz olayların tetikleyicisi kaderimizin bir parçası her hareketi bulunduğu burçtaki her derecesi ayrı bir önem ayrı bir gizem taşır. Günlük hayatımızda gezegen saatlerinin önemi bizim için önemlidir. Aşağıdaki yazıda kısaca bu öneme değindim. Günlük kullandığımız saat haricinde astrolojiyle ilgilenen kişiler gezegen saatlerini de kullanırlar. Gezegen saatleri de ne dediğinizi duyar gibiyim. Birazdan gezegen saatleri ile ilgili bilgileri sizlere anlatacağım. Günlük rutin işlerimi kolaylaştırmak adına zaman kalitesini gezegen saatlerine göre kullanmak işlerinizi kolaylaştıracaktır.  Gezegen saatlerini nasıl mı takip edebilirsiniz. Cep telefonunuza ücretsiz olarak indireceğiniz uygulamalar sayesinde.  

 

GEZEGEN SAATLERİ

Günlük kullandığımız saat haricinde astrolojiyle ilgilenen kişiler gezegen saatlerini de kullanırlar. Gezegen saatleri de ne dediğinizi duyar gibiyim. Birazdan gezegen saatleri ile ilgili bilgileri sizlere anlatacağım. Günlük rutin işlerimi kolaylaştırmak adına zaman kalitesini gezegen saatlerine göre kullanmak işlerinizi kolaylaştıracaktır.  Gezegen saatlerini nasıl mı takip edebilirsiniz. Cep telefonunuza ücretsiz olarak indireceğiniz uygulamalar sayesinde.  

 

GEZEGEN SAATLERİ VEYA YILDIZ SAATLERİ isimli uygulamaları cep telefonunuza ücretsiz olarak indire bilirsiniz.   Cep telefonumda Gezegen saatleri uygulamasını cep telefonunuz da kullanmaya başladığınızdan itibaran sorulara ve şaşkın bakışlara hazır olun her gezegen saatine geçiş sırasında cep telefonum eğer sesiz de değilse en umulmadık anda mars saati Jüpiter saati Merkür saati diye kalın sesli bir kadının bağırması haber veriyor. Cep telefonum bağırdığı anda bütün gözler üzerimde :) ardından şaşkın bakışlı insanların sorusu neydi o hadi gelin hep birlikte neydi o sorusuna bir göz atalım.

 

Astroloji zaman kalitesini kullanmak için var olmuş ilim bilim dalıdır diye her zaman söylerim. Ne yazık ki ülkemizde ve dünyada astroloji sadece burç yorumlarından ibaret sanılıyor. Astroloji burç yorumlarından ibaret değildir. Astroloji zaman kalitesini doğru kullanmaktır.

Hadi gelin gezegen saatleri nedir?  Hangi işlerde kullanırsak işlerimizi nasıl kolaylaştırırız bir göz atmadan önce hangi günü hangi gezegen yönetiyor ona bir göz atalım.

 

Pazar Güneş tarafından yönetilir.

Pazartesi: Ay tarafından yönetilir. Ay saati ile başlar

Salı Mars tarafından yönetilir. Mars saati ile başlar.

Çarşamba Merkür tarafından yönetilir. Merkür saati ile başlar

Perşembe Jüpiter tarafından yönetilir. Jüpiter saati ile başlar.

Cuma Venüs tarafından yönetilir. Venüs saati ile başlar.

Cumartesi Satürn tarafından yönetilir. Satürn saati ile başlar.

O gün hangi saat dilimiyle başlıyorsa o güne o gezegenin etkisi altında başlıyoruz.

Hadi gelin hep beraber günlük işlerimizi kolaylaştıran gezegen saatlerine göz atalım.

 

Güneş saati

Bu saat diliminde egomuz, öz güvenimizde ve enerjimiz de artma olur. İş görüşmeleri toplantılar aile büyükleri ile ligli görüşmeler için uygun saat dilimidir. Bu saat diliminde araç kullanmaktan kaçının.

 

Ay saati

Bu saat diliminde duygusal enerjimiz de artma olur. Özellikle kadınlar ile ilgili konular ile ilgili sorunlarda veya olaylarda işlerimizin kolaylaşması için uygun bir zaman dilimidir. Şiir yazmak duygu dolu mesajlar için uygun bir zaman dilimidir. Eğer yolculuğunuzun umduğunuz zamandan daha kısa sürede geçmesini istiyorsanız yolculuklarınız için ay saatini tercih edin.

 

Mars saati

Bu saat diliminde şiddetimiz de öfkemizde artma olduğu için kavga etmemiz agresif mümkün olabilir. Cesaret dolu saatler olduğu için cesaret gerektiren işler içn mars saati kullanıla bilir. Cuma günleri sela vakitleri her zaman mars saatine denk gelir. Mars saatinin mesajı işleri bırak kendine ve rabbine yöneldir. Bu saat diliminde öfkenize hâkim olun.

 

Merkür saati

Bu saat diliminde zihnimiz her zamankinden daha güçlüdür. İletişim kalitesinin arttığı bu saat diliminde zihinsel gerektiren tüm işleri halledebilirsiniz. Özellikle öğrenci arkadaşlar bu saat diliminde derslerine çalışırlarsa konuları daha iyi kavraya bilirler. Elektronik alış verişler için en uygun saat dilimidir. Yolculukların başlaması için uygun olan ikinci gezegen saatidir.

 

Jüpiter saati

Bu saat diliminde şans gerektiren her konu için Jüpiter saatini kullana biliriz. Ters giden işlerinizi düzenlemek yeni bir işe başlamak ibadet etmek eğlenmek için uygun gezegen saatidir. Bu saat diliminde kazalardan belalardan korunma oranımız daha yüksektir. Jüpiter saatler neşeli eğlenceli geçer. Eğer yolculuğa çıkmak için ay ve merkür saatini kaçırdıysanız Jüpiter saatini kullana bilirsiniz.

 

Venüs saati.

Bu saat diliminde sevgi dilimizi kolay ifade edebileceğimiz zaman dilimidir. Özellikle bayanların kişisel bakımları için Venüs saatlerini kullana bilirler. Eşiniz ile ilgili problemleri de bu saat diliminde düzeltmek için girişimde buluna bilirsiniz. Venüs saatlerinde sanat müzik eğlence ve zevk alacağınız işler için kullana bilirsiniz. Jüpiter den sonra şans veren zaman dilimidir. Parasal konular ile ilgili işlerinizi Venüs saatlerinde hallede bilirsiniz.

 

Satürn saati

Bu saat diliminde çabuk netice almamız gereken işlere Satürn saatinde başlamamak gerekir. Satürn saatinde Uzun vadeli sabır gerektiren işlerimize başlaya biliriz. Ailemizdeki yaşlı bireyleri ziyaret için uygun saat dilimi Satürn saatleridir. Sakinlik ve sabır gerektiren tüm işlerinizi saati Satürn  saatinde yapabilirsiniz. Eğlenmek bar disco gece clubü aktiviteleri için uygun olmayan bir zaman dilimidir.

 

PARA ŞANS AŞK SENİNLE

Astrolog Vedat Delek Para Şans Aşk Seninle adlı ikinci kitabını 03 Kasım 2016 tarihinde piyasaya çıkarttı.

 

Kitabı ile ilgili 2017 yılı içinde hangi dönemde parasal konular ile ilgili tarihler tehlikeli. 2017 yılı içinde evlenecek çiftler evliliklerinde sorun yaşamamak için hangi zamanı kullanmamalılar. Güzellik para şans aşk hayatınızı olumlu yönde etkileyecek günleri ve dileklerin kabul olabileceği özel zaman tarihlerini kitabımda okuyucularımla paylaştım.  Astrolojiyi kullanarak hayatlarında olumlu gelişmeleri sağlaya bilecekleri konular ve olumlu olumsuz zaman tarihlerini kitabım içinde topladım. 2017 yılı içinde yaşanacak yeni ay dolun ay yorumlarım ve gelişe bilecek olaylar hakkın da tavsiyeleri bulabilecekler Astrolojiyi kullanarak hayatınızı olumlu yönde değiştire bilirsiniz. Para Şans Aşk seninle adlı kitabım hepimize bu fırsatı sunuyor. Kitap aynı zamanda bir sosyal sorumluluk projesine de imza atıyor. Kitap içinde  özel bir mini afiş bulunuyor. 1 kap su 1 kap mama yazan bu özel mini afişi isteyen okuyucular istedikleri yere yapıştırarak sokak hayvanları konusunda farkındalık yarata bilecekler.

 

Astrolog Vedat Delek 13 Kasım saat 17 00 de salon 4 stand no 4241 de kitabını İstanbul kitap fuarında okuyucularına imzalayacak.

ASTROLOG VEDAT DELEK FACEBOOK BEĞENİSİ İÇİN TIKLAYINIZ!

ASTROLOG VEDAT DELEK INSTAGRAM BEĞENİSİ İÇİN TIKLAYINIZ!

ASTROLOG VEDAT DELEK TWEETER BEĞENİSİ İÇİN TIKLAYINIZ!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Yorum Yap