Ay ve Duygularımız

Ay Hangi Burçtayken Duygularımız Nasıl Olur?

Duygularımız, ayın bulunduğu burca göre değişiklik gösterirler. Ay hangi burçtayken duygularımız nasıl etkilenir sorusunun cevabını bilirsek, ona göre davranabiliriz. 

Ay Koç burcunda  agresif,  kavgacı, atılımcı, inatçı, dediğim dedik bir ruh halinde oluruz. Bir şeylere başlama isteği içimizden gelir. Aklımızdan çok içgüdülerimizle, düşünmeden hareket etme eylemi içinde buluruz kendimizi. Maceraperest, fevri tepkilere açık, çocuk ruhlu ve risk almaya eğilimli oluruz. Başkalarına uyum sağlamakta ve onları dinlemekte zorluk çekeriz. Sabırsız ve eleştiriye tahammülsüz oluruz. 

 

Ay Boğa burcunda  maddi anlamda rahat hissetmeye ihtiyaç duyarız. Konforuna, zevkine düşkün, isteklerin ve içgüdülerin baskın geldiği, yeme içme isteğinin arttığı günler geçiririz. Cinsel açıdan güçlü dürtüler ve istekler duyarız. Duygusal, sakin, genellikle rahat bir ruh hali içinde oluruz. Anne ile yoğun bir fiziksel temasa ihtiyaç duyarız. Feminen tavırlar sergileyebiliriz. Duygusallık, güvenlik ve istikrar, fiziksel ve duygusal zevkler ay Boğa burcunda bulunduğunda  çoğalabilir. Ay Boğa’da iken en çok dikkat etmemiz gereken nokta yeme içme işlerini abartılı bir hale getirmemektir. Aksi halde kilo almamıza neden olabilir. 

 

Ay Ikizler burcunda , öğrenme isteğimiz artar. Meraklı, dışa dönük, okumak isteyen, entelektüel konulara ilgi duyan, dedikodu yapmak isteyen, yazma çizme işleriyle ilgilenen ve bu işlerde başarı sağlayacak potansiyeli taşıdığımızı bir hale bürünürüz. Duygularımızın dengesiz olduğu günlerden biridir. Ay İkizlerde olduğunda  gezmek, hareket etmek için uygun bir dönemdir. Bugünlerde etrafımızla kolay iletişim sağlayabiliriz. 

 

Ay Yengeç burcunda  evimizde olma isteği, kendimizi güvende hissetmek ve koruma altında olmayı arzu ettiğimiz günlerdendir. Aileye dönük ilişkiler kurma isteği, vatanımıza milletimize bağlılık konusunda daha fanatik olduğumuz zamanlardan biridir. Geçmişe dönük anıların gözümüzde canlandığı eski albümleri karıştırırken bulabiliriz kendimizi. Hayalperest, duygusal olabilir ve alınganlık sergileyebiliriz. Çocuklarla iyi iletişim kurduğumuz günlerden biridir. 

 

Ay Aslan burcunda  eğlenceli, neşeli, cana yakın bir ruh haline bürünürüz. Alkol alma isteğinin bol olduğu günlerden biridir. Bu günlerde lüks konusunda harcamalar yapabilir, kişisel bakımıza daha fazla önem gösterme isteği içinde olabiliriz. Ay Aslan burcunda ruh halimiz eller havaya modundadır. Kibirli, egolu davranabiliriz. Kendimizi ön plana atma isteği içinde bulunabiliriz. Cesaretimizin tavan yaptığı günlerdendir. Abartılı hareketlerden ve ani davranışlardan sakınmalıyız. 

 

Ay Başak burcunda şüpheci, her şeyi eleştiren, araştıran bir ruh halinde oluruz. Temizlik yapma isteğimizin arttığı, titizliğe ve hijyene önem vereceğimiz günlerden biridir. Detaylara fazlasıyla önem verip takılan hafızamızın güçlü olduğu günlerdendir. Düzene ve kusursuzluğa düşkünlüğümüz bugünlerde bizi hoşgörüsüz ve eleştirici yapacaktır. 

 

Ay Terazi burcunda  sevgiye, estetiğe ihtiyaç duyarız. Duygularımızın birbirine uyum sağlayacağı, çevremizle iyi ilişkiler içinde olacağımız günlerden biridir. Diplomasiyi iyi kullanabiliriz. Dostlarımıza ve arkadaşlarımıza zaman ayırmak isteyeceğimiz günlerden biridir. Tartışmalara girmekten kaçındığımız bir ruh hali içinde oluruz. İlgi ve sevgi bekleriz etrafımızdan. 

 

Ay Akrep burcunda gizemli, kuşkucu bir ruh halinde oluruz. Kıskançlıklara dikkat etmek gerekiyor. İnsanları değiştirme, dönüştürme arzusu içimizde olabiliriz. Ay Akrep burcunda yakın çevrenizin sırlarına vakıf olma isteği artabilir. Güç sahibi olma isteği bugünlerde daha çok önem kazanabilir. Ay Akrep’te  depresif ve melankolik olabiliriz. Sezgilerimiz bu günlerde fazlasıyla güçlenebilir. 

 

Ay Yay burcunda  eğlenceli, neşeli olduğumuz, karşı tarafa pozitif enerji verebileceğimiz günlerden biridir. İnançlarımızın fazlasıyla artacağı, hatta ibadet için istek duyacağımız günlerden biridir. Seyahat etmek, özgürleşme isteği içimizde uyanabilir. Bu günlerde iyimser bir ruh hali içinde olmamız mümkün. Detaylara önem vermeden maceracı isteklerde bulunabiliriz. Hayvanlara daha fazla ilgi duyabiliriz. Bu günlerde çeşitli çalışmalara ve araştırmalara ilgimiz artabilir. 

 

Ay Oğlak burcunda disiplinli, çalışkan bir ruh haline bürünürüz. Maddi olanaklara sahip olmak için çalışmayı hedefleyen isteklerde bulunmamız söz konusu. Dominant, sevgimizi dışarıya aktaramayan bir tavır sergilememiz de mümkün. Sorumluluk sahibi ve çalışkan, inatçı ve dik kafalı olmamız mümkün. Duygularımızı kontrol altında tuttuğumuz günlerdir. Bu günlerde çok fazla sorumluluk yüklenirsek stres altına girebiliriz. Bu durumlar duygusuzluk, kıskançlık ve karamsarlık yaratabilir. 

 

Ay Kova burcunda sıra dışı, özgürlüğümüze düşkün bir ruh halinde oluruz. Çocuklardan uzak durma isteği duyabiliriz. Çevremizdeki insanları organize etme isteği gelebilir. Teknolojiye meraklı olduğumuz bir dönemdir. Teknoloji ile zaman geçirdiğimiz günlerdir. Orijinal, yaratıcı isteklerde bulabiliriz. Arkadaşlarımıza mesafeli davranmamız söz konusudur. Hiçbir yere ait hissedemeyiz kendimizi. 

 

Ay Balık burcunda fedakâr, inançlı, takıntılı ve duygusal oluruz. Derin duygular içinde olmamız söz konusudur. Nazik, koruyucu, kolay kandırılmaya açık olduğumuz günlerdir. Alkol içme isteğini bugünlerde de yoğun olarak hissedebiliriz. Sınırlamamız gerektiğini bilmeliyiz. Kendi başımıza kalma isteğimiz bugünlerde ön planda olabilir. 

 

 

 

 

 

 

 

PARA ŞANS AŞK SENİNLE

 

 

 

 

 

 

Astrolog Vedat Delek Para Şans Aşk Seninle adlı ikinci kitabını 03 Kasım 2016 tarihinde piyasaya çıkarttı.

Kitabı ile ilgili 2017 yılı içinde hangi dönemde parasal konular ile ilgili tarihler tehlikeli. 2017 yılı içinde evlenecek çiftler evliliklerinde sorun yaşamamak için hangi zamanı kullanmamalılar. Güzellik para şans aşk hayatınızı olumlu yönde etkileyecek günleri ve dileklerin kabul olabileceği özel zaman tarihlerini kitabımda okuyucularımla paylaştım.  Astrolojiyi kullanarak hayatlarında olumlu gelişmeleri sağlaya bilecekleri konular ve olumlu olumsuz zaman tarihlerini kitabım içinde topladım. 2017 yılı içinde yaşanacak yeni ay dolun ay yorumlarım ve gelişe bilecek olaylar hakkın da tavsiyeleri bulabilecekler Astrolojiyi kullanarak hayatınızı olumlu yönde değiştire bilirsiniz. Para Şans Aşk seninle adlı kitabım hepimize bu fırsatı sunuyor. Kitap aynı zamanda bir sosyal sorumluluk projesine de imza atıyor. Kitap içinde  özel bir mini afiş bulunuyor. 1 kap su 1 kap mama yazan bu özel mini afişi isteyen okuyucular istedikleri yere yapıştırarak sokak hayvanları konusunda farkındalık yarata bilecekler.

Astrolog Vedat Delek 13 Kasım saat 17 00 de salon 4 stand no 4241 de kitabını İstanbul kitap fuarında okuyucularına imzalayacak.

ASTROLOG VEDAT DELEK FACEBOOK BEĞENİSİ İÇİN TIKLAYINIZ!

ASTROLOG VEDAT DELEK INSTAGRAM BEĞENİSİ İÇİN TIKLAYINIZ!

ASTROLOG VEDAT DELEK TWEETER BEĞENİSİ İÇİN TIKLAYINIZ!

 

Yorum Yap