TAROT VE ASTROLOJİ

Tarot denilince akla ilk gelen hep içimdeki korku olmuştur. Nedense çocukluğumdan beri içimden  atamadığım bir dürtüyle hep korkmuş ve tarottan uzak durmuşumdur. Astroloji dersleri almaya başladığımda bir kaç arkadaşım muhakkak tarot dersi almalısın dediklerinde çingene ruhum birden ortaya çıkarak hayıırrrrrrr olmaz diye ettiğim feryatlar hala kulağımda çın çın çın diye çınlıyor. Bir gece mars kovam birden tetiklenmiş olmalı ki mars kova demek sıra dışı hareket eden astrolojiye yatkınlığı simgeleyen astrolojik bir vurgudur. sen neden kendi kartlarını oluşturmuyor sun diye yanan ampul kafamda şimşek gibi çaktı.  o dönem ders aldığım İstanbul aydın üniversitesi astroloji akademisinde ki  astroloji hocama bu fikri açtığımda ve yardım istediğimde sağ olsun seve seve kabul etti. Çok katı ve kuralcı bir hocanın buna evet demesi de beni sevindirmedi değil ve oturduk hep beraber kafamdakileri kendisine anlatmaya başladım.  Ortaya muhteşem çalışan ve kendi içinde enerjisi bulunan TÜRK ASTROLOJİ TAROT  KARTLARIM ortaya çıkmış oldu. Kartların çizimi tamamlandıktan sonra yaklaşık 3 ay boyunca  kartlarımın çalışıp çalışmadığı konusunda testlere başladım. Sonuç muhteşemdi kartlar çalışıyordu. İşin enteresan kısmı da  kartlarım benim gibi asi ve kafasına göre hareket eden kartlardı. kimi zaman sorduğumuz sorulara cevap vermiyor kendi istediği noktalar konusunda söylemek istediklerini söylüyordu. Kartlarımı seviyorum ve onları fal kartı olarak değerlendirilmemesini istemiyorum tamamen astrolojik simgeler doğrultusunda hazırladığım kartlarım şimdi bir takım dahi astrologlar tarafından küçümsenecek fal denecek umurumda mı  tabii ki değil Gelelim bildiğimiz ve Caferlerde bakılan tarot kartlarına tamamen astrolojik veriler ve simgeler doğrultusunda hazırlanmış bir sistemden oluşuyor. Tarot ve astroloji kendi içinde bir bütün nerden mi biliyorum onunda bir hikayesi var. Astrolojiyle hayatınızı değiştirin adlı kitabım piyasaya çıktığında hocaların hocası Astrolog  Oğuzhan Ceyhan dan aldığım hediye paketini açtığımda İngilizce muhteşem tarot ile ilgili gelen kitaplar karşısında şaşkına dönmüştüm. ve ön yargı ile baktığım tarot ile ilgili hocamın yolladığı mesajı vay be diyerek algılamaya çalışırken yolum bir anda astrolog Sevilay Ericdem ile keşişti ve kendimi onun tarot derslerinde buldum. İşte o zaman anladım ki tarot denilen sistem tamamen astroloji sistemine göre hazırlanmış. 

 

Kartların göstermiş olduğu rehberliği seviyorum kim ne derse desin astroloji ve tarot bir bütündür ve birbirlerini tamamlayan abi kardeştir. Tarot kendi içinde derinliği olan sorulan sorulara rehberlik yapan muhteşem bir sistem. Kendi içinde yapılan açılımlar ile 1 yıllık yaşanacak olaylar hakkında dahi bilgi verebiliyor ve rehberlik yapabiliyor.  Sorduğunuz sorular ile ilgili rehberlik yapa biliyor. 

PARA ŞANS AŞK SENİNLE

 

 

Astrolog Vedat Delek Para Şans Aşk Seninle adlı ikinci kitabını 03 Kasım 2016 tarihinde piyasaya çıkarttı.

Kitabı ile ilgili 2017 yılı içinde hangi dönemde parasal konular ile ilgili tarihler tehlikeli. 2017 yılı içinde evlenecek çiftler evliliklerinde sorun yaşamamak için hangi zamanı kullanmamalılar. Güzellik para şans aşk hayatınızı olumlu yönde etkileyecek günleri ve dileklerin kabul olabileceği özel zaman tarihlerini kitabımda okuyucularımla paylaştım.  Astrolojiyi kullanarak hayatlarında olumlu gelişmeleri sağlaya bilecekleri konular ve olumlu olumsuz zaman tarihlerini kitabım içinde topladım. 2017 yılı içinde yaşanacak yeni ay dolun ay yorumlarım ve gelişe bilecek olaylar hakkın da tavsiyeleri bulabilecekler Astrolojiyi kullanarak hayatınızı olumlu yönde değiştire bilirsiniz. Para Şans Aşk seninle adlı kitabım hepimize bu fırsatı sunuyor. Kitap aynı zamanda bir sosyal sorumluluk projesine de imza atıyor. Kitap içinde  özel bir mini afiş bulunuyor. 1 kap su 1 kap mama yazan bu özel mini afişi isteyen okuyucular istedikleri yere yapıştırarak sokak hayvanları konusunda farkındalık yarata bilecekler.

Astrolog Vedat Delek 13 Kasım saat 17 00 de salon 4 stand no 4241 de kitabını İstanbul kitap fuarında okuyucularına imzalayacak.

ASTROLOG VEDAT DELEK FACEBOOK BEĞENİSİ İÇİN TIKLAYINIZ!

ASTROLOG VEDAT DELEK INSTAGRAM BEĞENİSİ İÇİN TIKLAYINIZ!

ASTROLOG VEDAT DELEK TWEETER BEĞENİSİ İÇİN TIKLAYINIZ!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Yorum Yap