OCAK AYI BURÇ YORUMLARI

KOÇ BURCU 

AŞK  

Duygusal dünyanızı sevgilinize ifade etmekte zorlanabilirsiniz. Öfke dolu dominant duygular size zarar verebilir. Koç burçları, sevgililerine zaman ayırmayıp çalışma hayatına odaklı olabilirler. Evli çiftler sosyal ortamlarda sıra dışı hareketlerden kaçınmalı, aşırılıklara dikkat etmelidirler. 

PARA 

Parasal konularda sosyal ortam ve arkadaşlarınız ile yapacağınız harcamalara dikkat ediniz. Koç burçları bu ay en çok eğlence ve cinsel hayatları için harcamalarda bulunacaklarıdır. 

SAĞLIK

Sağlığınız  konusunda bu ay bir doktor kontrolünden geçmenizde fayda var. Gökyüzü, chek-up zamanınızın geldiğini söylüyor. Kalp ile ilgili sorunlara dikkat ediniz. Kalbinizi yoracak hareket ve davranışlardan kaçınınız. Baş ağrılarınızda artma olabilir. Baş bölgeniz ile ilgili yaralanmalara ve ağrılara dikkat ediniz. 

İŞ 

İş hayatınıza odaklı yarım kalan işlerinizi bitirme isteğiniz sizi başarıya götürecektir. Geçmiş dönemde sonuçlanmamış işlerinizden netice alma şansınız yüksek. Gökyüzü size bu ay çalışmalısınız diyor. 

 

BOĞA BURCU 

AŞK 

Aşkınız ile ilgilenme zamanı. Ona hizmet edin sevgiliniz ile ilgilenin. Evli çifterin cinsel enerjilerinde artma olabilir. Kıskançlık krizlerine girmekten sakının. Evli Boğa burçları; evliliğiniz ile ilgili sırlarınız var ise ortaya çıkabilir.

PARA 

Parasal konularda geçmiş dönemden, hukuksal boyutu olan borçlarınız çıkabilir. Eğer alacaklı durumda iseniz, borçlu olan kişilerden veya kurumlardan paranızı alma vakti geldi. Ortaklı gelirlerden ve ortak yapılacak işlerden gelecek paralar konusunda sorunlar yaşayabilirsiniz. 

SAĞLIK

Sinirlerinize hâkim olun; zihin kontrolünüzü elinizde tutmalısınız. Sağlık sorunları konusunda iyi haberler sizleri bekliyor. 

İŞ 

İş fırsatları konusunda veya işiniz ile ilgili iyi haberler kapınızda. Daha önceden adım attığınız işler ile ilgili iyi haberler kapınızda. 

 

İKİZLER BURCU 

AŞK 

Eski sevgilinizden haber alma olasılığınız çok yüksek. İkizler burçları bu ay aşk konusunda çok şanslılar. Aradıkları aşkı bu ay bulma şansları çok yüksek. 

PARA 

Daha önce ortak yaptığınız bir işten dolayı alamadığınız ödemeyi alabilirsiniz. Geçmiş dönemde alacağınız paralar sizleri mutlu edecektir. Parasal dengenizi koruyunuz.

SAĞLIK 

Bel ağrılarınızda artma olabilir. Sinirlerinize hâkim olun.

İŞ 

İş yerinizde aşırı marjinal tavırlar sergilemek yerine, enerjinizi, işinizi geliştirecek farklı ve sıra dışı projeler oluşturmak ve organize etmek için harcayınız. 

 

YENGEÇ BURCU

AŞK 

Sevgiliniz ile birlikte keyifli saatler sizleri bekliyor.  Evli Yengeç burçları öfkenize hâkim olun, eşiniz ile ben-sen çatışmasına girmeyin 

PARA

İş yeriniz, bu ay size yapacağı ödemler konusunda sorunlar çıkartabilir. Çocuklarınız ve eğlence hayatınız ile ilgili harcamalarda artma olabilir. 

SAĞLIK

Diş ve kemik sorunlarına dikkat ediniz. 

İŞ 

İş yerinizde patronlarınız ile sorunlar yaşaya bilirsiniz. Yanlış anlaşılmalara karşı dikkat edin. İşlerinizin arapsaçına girmesine izin vermeyiniz.

 

ASLAN BURCU 

AŞK

Sevgiliniz, üzerinizde ağır baskılar kurmak isteyebilir. Aşk ilişkilerinizde bu ay sorunlar ile mücadele etmeyi bilmelisiniz. Evli çifter; eşiniz ile geçireceğiniz ve sizi mutlu edecek bir organizasyon hazırlayarak mutlu olabilirsiniz.

PARA 

Bugüne kadar yaptığınız harcamaları gözden geçirin, titizlikle inceleyin. Kendi kaynaklarınızı üreterek para kazanmak, kazancı arttıracaktır. Kimseyle bu dönemde ortak iş yapmayın.

SAĞLIK

Kemik sorunlarına, el ve parmak kırılmalarına neden olacak kazalara karşı dikkatli olun.

İŞ

Çok çalışmaktan kaynaklı sinir ve stres, işyerinizde hata yapmanıza neden olabilir. Yöneticileriniz ile tartışmalara girmeyiniz. 

 

BAŞAK BURCU 

AŞK 

Aşk hayatınızda duygusal değişimlere hazırlıklı olun. Sevgilinize karşı öfkenizi kontrol altında tutun. Evli çiftler; evlilikleriyle ilgili hayal kırıklıkları yaşayabilirler. 

PARA 

Parasal konularda şanslı bir aydasınız. Ani gelişebilecek harcamalar gündeme gelebilir. 

SAĞLIK 

Psikolojinizi bozacak olaylardan kaçının; depresyon tehlikesiyle karşı karşıyasınız. Sizi mutlu edecek olaylar ile meşgul olun.

İŞ 

İşyerinizde enerjinizi toplayınız. Enerji düşüklüğünden dolayı yaşanacak sorunlar canınızı sıkabilir. 

 

TERAZİ BURCU 

AŞK 

Aşk hayatınızda romantizm dolu günler sizleri bekliyor. Sevgilinizle yapacağınız güzel organizasyonlarda keyifli saatler geçirebilirsiniz. Evli çiftler; ani gelişebilecek sürprizler sizi bekliyor.

PARA 

Eğlenmek için yapacağınız harcamalar kapınızda. Bu ay Terazi burçlarının yapacakları harcamalar, kendilerini mutlu etme odaklı.

SAĞLIK 

Zehirlenmelere karşı dikkatli olunuz. Aşırı alkol tüketiminden dolayı sorunlar yaşayabilirsiniz. Sağlığınızı düşünerek hareket etmenizde fayda var. 

İŞ 

Verimli bir çalışmayla hem kendinizi, hem de çalışma arkadaşlarınızı mutlu edebilirsiniz. 

 

AKREP BURCU 

AŞK 

Sevgiliniz ile evde  romantik dakikalar geçirmek size keyif verecek. Evli Akrep burçları, evleriyle ilgili harcamalarda bulunabilirler. Özellikle bu harcamalar, teknoloji aletleriyle ilgili olabilir. Unutmayın; bu tarz alış verişlerinizi Merkür retro zamanından sonra yapınız. 

 

PARA

Parasal konularda sorunlar yaşayabilirsiniz. Size borcu olan kişileri aradığınız takdirde olumlu sonuçlar alabilirsiniz.

SAĞLIK

Kafa bölgeniz ile ilgili sorunlar yaşayabilirsiniz. Migren sorunlarınız bu dönemde artabilir. 

İŞ

İşiniz ile ilgili yeni başlangıçlar ve yeni projelere imza atma vakti. İş hayatınız ile ilgili sürprizlere hazırlıklı olun. 

 

YAY BURCU 

AŞK

Yeni bir aşka hazır olun. Hayatında sevgilisi olanlar, ani gelişebilecek bitişler ve ayrılıklar sizi üzebilir. Evli çiftler; eşiniz ile aranızda iletişim kuramamaktan dolayı sorunlar yaşayabilirsiniz.

PARA  

Parasal konuda büyük bir değişim yaşayabilirsiniz. Dengeleri elinizde tutmanız gerekiyor. 

 

SAĞLIK

Kemikleriniz, dişleriniz ile ilgili sorunlar gündeme gelebilir. Parmaklarınız ve elleriniz ile ilgili sağlıksal sorunlar yaşayabilirsiniz. 

İŞ

İş yerinizde iletişim kaliteniz yüksek düzeyde olacaktır. İletişim gücünüzü kullanarak yararlı işlere imza atabilirsiniz.

 

OĞLAK BURCU

AŞK

Sevgiliniz ile iletişim kurmakta zorlanabilirsiniz. Ona küçük mektuplar yazarak mutlu edebilirsiniz. Evli çiftler; bu dönemde eşlerinden istedikleri ilgiyi göremedikleri için sakin davranmalılar 

PARA

Bu ay kimseye borç vermeyiniz. Parasal kayıplar kapınızda ve dolandırılmalara  karşı dikkatli olun.

SAĞLIK

Sinirlerinize hâkim olun; ruhsal açıdan kendinizi rahatlatacak konular ile meşgul olun. 

İŞ

İşyerinizdeki tüm sırların açığa çıkma zamanı. Enerjinizi ortaya koymakta zorlanabilirsiniz. 

 

KOVA BURCU 

AŞK

Sevgiliniz ve arkadaşlarınız ile birlikte sosyal ortamlarda bulunmaktan kaçının; aksi halde sorunlar yaşayabilirsiniz. Evli çiftler; eşiniz sizin kadar enerji dolu olmayabilir. Bu ay onun çalışması için gerekli motivasyonu sağlamalısınız.

 

PARA

Ani para kazançları ve kayıpları yaşama olasılığınız yüksek. Harcamalarınıza dikkat ediniz, yoksa üzülebilirsiniz.

SAĞLIK

Öfke kontrolünüze dikkat edin. Ayaklarınız ile ilgili sorunlar yaşayabilirsiniz. Ufak tefek kazalarda ayaklarınızdan yaralanma riskiniz bulunmakta. 

İŞ

Ofisinizde bulunmaktan keyif alacaksınız. Yarım kalan işlerinizi temizleme ve sonuç alma zamanı.

 

BALIK BURCU

AŞK 

Sevgilisi olmayan Balıklar, sosyal ortamlarda karşınıza çıkabilecek biriyle tanışma şansınız var. Evli olan Balık burçları; uyumlu bir ay sizi bekliyor. 

PARA

Lüks tüketimden kaçınmalısınız. Parasal konularda son derece dikkatli davranın. 

 

SAĞLIK 

Dalgınlıklardan dolayı oluşabilecek kazalara karşı dikkatli olun. Sağlığınız ile ilgili konular ile ilgilenin.

İŞ 

Performansınızı yükseltin ve çalışmaya odaklanın. Bu dönemde yapacağınız çalışmalardan olumlu sonuçlar alabilirsiniz

 

 

Yorum Yap