BURÇLARINA GÖRE EVCİL HAYVANLARIN KARAKTERLERİNE GÖZ ATALIM

Evimizin neşe kaynağı kmi zaman dost kimi zaman yoldaş evcil hayvanlarımızın da bir doğum haritası ve burcu olduğunu biliyor muydunuz. Şimdi öğrenmiş oldunuz hadi gelin hep birlikte burcuna göre hayvanları tanıyalım

 

Evcil hayvanınız KOÇ BURCU ise 

 

Lider özelliklerine sahip bir evcil hayvana sahipsiniz demektir. Diğer vcil hayvanlara liderlk yapmaktan kaçınmayacak sinirli agresif hırçın tavırlarıyla diğer evcil hayvanlarınız ile anlaşmakta zorluk çekecektir. Sözünüzü geçirmekte zorlana bilirsiniz Onunla inatlaşmaktan kaçının eğer evcil hayvanınız için tasma kullanıyorsanız zorlanmanız söz konusu olacaktır. onu kısıtlamaktan kaçının 

 

 

Evcil hayvanınız BOĞA BURCU ise 

 

Rahatına düşkün boğa burcu evcil hayvanınız  lezzetli yemeklerin kokusunu aldığı anda o yavaş ve  ağır hareket eden evcil hayvanınız şahin kadar atak ve hızlı davrana bilir onun en hassas noktası lezzetli mamalar ve yiyeceklerdir  Evinizin en rahat en konforlu yerinde sizin bile keyfini sürmediğiniz  evinizin keyfini sonuna kadar çıkartırlar. Tembellik onların doğal yapısında mevcut o istediği zaman hareket eder sakin evcil hayvanı sevenler için boğa burcu evcil hayvanlar tercih edilmelidir. 

 

Evcil hayvanınız İKİZLER BURCU ise 

 

Hepimiz ikizler burcu bir evcil hayvanı yakından tanıyoruz nereden mi çocukluğumuzun yaramaz çılgın çizgi film kahramanı garfield ikizler burcuna sahip bir cizgi karakter.

İkizler burcu bir evcil hayvana sahipseniz onu muhakkak yürüyüşlere çıkartmalı gezdirmelisiniz.hareketli enerjik yapılarıyla Aksi halde size evinizi dar edebilir. Son derece çapkın flört öz bir evcil hayvana sahipsiniz demektir. Kediler meraklıdır biliyorsunuz eğer evcil hayvanınız ikizler burcu ise çok daha meraklı her şeye burnunu sokmaktan kaçınmayacak özelliğe sahip demektir bu da onun daha fazla korunması anlamına gelir. Bir atasözü vardır merak kediyi öldürür diye eğitilmesi en kolay evcil hayvanlardır.

 

Evcil hayvanınız YENGEÇ BURCU ise 

 

Duygusal bir evcil hayvana sahipsiniz. Ona sesinizi yükseltmeyin eğitim sırasında gazete kağıdı ile kesinlikle korkutmayın ve herhangi yerine vurmayınız. Aksi halde duygu dünyasında hasarlara neden olabilirsiniz. Evcimen yapılarıyla sizinle ve aileniz ile iletişim kurmaktan kaçınmayacak yapıya sahiptirler Sesiz sakin yapılarıyla dikkat çekerler. Size kolaylıkla hayat arkadaşı olabilecek yapıya sahiptirler ayın konumundan en çok etkilenecek evcil hayvanlardır. Dışarı çıkmaktan gezmekten keyif alamaya bilirler. 

 

 

Evcil hayvanınız ASLAN BURCU ise 

 

Güzel alımlı tüyleri parlak ihtişamlı güzellikleriyle dikkat çekerler.Süslenmekten keyif alırlar.  Bencil davranışlarıyla dikkatin ve ilginin hep üstlerinde olmasını isterler Neşeli oyuna meraklı cinselliğe düşkün yapılarıyla dikkat çekerler. Evin kralı veya kraliçesi olarak görürler kendilerini Eğer evinizde başka bir evcil hayvanınız var ise ilginin hep kendi üstlerinde olmasını isterler o yüzden ilginizi onlardan eksik etmeyiniz. Çocukalara ilgileri çok fazladır. çocuklarınız için uygun burca sahip evcil hayvanlardır. 

 

 Evcil hayvanınız BAŞAK BURCU ise 

Sizinde hijyen takıntınız var ise size uygun evcil hayvan başak burcuna sahip olandır. Hijyen onalr için önemlidir. Tuvaletleri ve yaşam alanları her daim temiz tutulmalıdır aksi halde huysuz tavırlar ve davranışlar içinde olabilirler. Sağlıklarına dikkat edilmeli her daim kilolarına dikkat edilmeli rejim konusunda dikkatli davranılmalıdır. Onları yıkamak için zorlanmazsınız 

 

 

Evcil hayvanınız TERAZİ BURCU ise 

Güzel bir hayvana sahipsinizdir demektir. Sevgi dünyaları geniş sizinle duygusal iletişim kurmaktan kaçınmazlar. Terazi burcu bir evcil hayvana sahipseniz ona bir arkadaş almalısınız yalnızlık onların en sevmediği unsurların başında gelir.Terazi burcu bir hayvana sahipseniz güzellikleriyle herkesin ilgisini ve dikkatini kolaylaıkla çekmelerine alışmalısınız diğer hayvanlar ile  flört emekten ve  kuyruk sallamaktan keyif alırlar. 

 

Evcil hayvanınız AKREP BURCU ise 

Eğer koruma amaçlı bir evcil hayvana sahip olmak istiyorsanız akrep burcuna sahip bir hayvan tercih etmenizde yarar olacaktır. Akrep burcuna sahip bir hayvan tercih etmenizde yarar vardır. Onalr tehlikeyi müthiş sezileri sayesinde diğer hayvanlara göre daha donanımlıdırlar. Cinsel hayatlarına düşkün bir yapıları vardır. Kıskanç yapıları yüzünden sizi diğr hayvanlardan ve insanlardan kıskanırlar. Çoğu zaman yalnız kalmak isteyip  köşelerine çekile bilirler. Sinirlendikleri zaman korkutucu olabilirler. 

 

Evcil hayvanınız YAY BURCU ise 

Eğlenceli neşeli tavırlarıyla bizleri eğlendirmekten kaçınmazlar. Maceraya atılmak onların doğasında mevcut. Sınırsız enerjileri ile yaramazlık yapmaktan kaçınmazlar. Tasma konusunda rahatsızlık duya bilirler. Gezmekten keyif alırlar Çok kolay diğer hayvanlar ile dost arkadaş olup keyifli oyunlar eşliğinde keyifli vakit geçire bilirler. Onun özgürlüğüne aykırı davranışlarda bulunmak sinirlenmesine neden olabilir. bu tür davranışlardan kaçınmalıyız. 

 

Evcil hayvanınız OĞLAK BURCU ise 

Onları ancak istedikleri zaman seve bilir ve ilgi göstere bilirsiniz. Olgun  ve akıllı tavırlarıyla sizin taktirin izi kazanacaktır. Evinizi dağıtmaktan kaçınırlar. Kurallara uyma konusunda doğuştan eğitimlidirler. İnatçı yapıları yüzünden onlar ile inatlaşmayınız. Temizlik ve hijyen konusunda başak burcuna sahip evcil jayvanınızı aratmaz. Duygularını size belli etmekte zorlanırlar veya hiç göstermeye bilirler. Evde sesiz sakin varlığı yokluğu bell olmayan bir evcil hayvan istiyorsanız oğlak burcuna sahip bir evcil hayvan sizin için uygundur. 

 

Evcil hayvanınız KOVA BURCU ise 

Çılgın ne yapacağı belli olmayan sıra dışı hareketlerde bulunan evcil hayvanınız var ise bu kova burcuna sahip olduğunu gösterir. zekalarıyla dikkat çekerler akıllıdırlar. 

Eğitilmeleri zordur onlar üzerinde baskı kurmak neredeyse imkansızdır. İstediğini yapmaktan kaçınmaz sizi sahibi olarak değil  iyi arkadaş olarak görürler. Tepkileri hareketlerini belli etme yöntemleri diğer hayvanlardan farkılıdır Kova burcuna sahip bir evcil hayvanı hemen sıra dışı tavırlarından dolayı tespit edebilirsiniz.  

 

Evcil hayvanınız BALIK BURCU ise 

Sevecen uykuya düşkün olurlar Dalgınlıkları ve sakarlıkları ile dikkat çekebilirler. Size sevgisini göstermekten kaçınmadığı gibi sizden de aşırı derecede sevgi bekler. Keyiflerine düşkündürler. Hasas bir yapıya sahiptirler Dalgınlıkları ve sakarlıkalrı yüzünden kaza yaralanma riskleri çok fazladır. Sizin ruh halinizi anlayarak ona göre hareket ederler. Dağınıktırlar ve evinizi dağıtmaktan keyif alırlar. 

 

 

 

 

 

 

 

Yorum Yap