SOSYAL MEDYA ÇOCUĞUNUZ İÇİN TEHLİKE SAÇIYOR

Astroloji hayatımızı kolaylaştıran yaşam rehberimiz. Bir çoğunuz astrolojiyi burç yorumlarından ibaret sanıyorsunuz. Oysa yapılan burç yorumları genel anlamda o burca sahip kişilerin % 20 si üzerinde etkilidir. O yüzden astroloji burç yorumlarından ibaret değildir. Asıl olan doğum haritamızdır. Doğum haritamızda gezegenlerin konumları ve durumları önemlidir.

Gelen mesajlardan çoğunuzun yükselen burcu  hakkında bile bilgisi olmadığını gördüm. Hayatımızda neden bazı konular tekrar ediyor. İletişim kaliteniz konusunda  sorunlar mı yaşıyorsanız . Para, aşk, ilişkileriniz yolunda gitmiyor mu işte bunların tüm cevabı doğum haritanızda mevcut.  Her şey yolunda giderken birden işler tersine mi döndü. Tüm bu soruların cevabı astroloji ile cevap bulabilir.

 

BEBEĞİNİZİN RESİMLERİNİ YAYINLAMAYIN

Hepimizin elinde akıllı telefonlar en keyif aldığımız konu ise her şeyi ya resimlemek yada videoya almak ve bunları sosyal medya hesaplarımızda yayınlamak. Eskiler bilirler yeni doğan ve 40 gününü tamamlamamış eskilerin tabiri ile 40 çıkmamış bebekleri nazar değmesin diye çok fazla göstermez yalnız bırakmazdık. Akıllı telefonlar ve sosyal medya çıktı çıkalı bu kuralı çoğumuz tanımaz olduk.Doğum sonrası 1 saat içinde yeni doğan bebeğin resmi sosyal medya hesapların en baş köşelerinde yer alıyor.

Peki ya çocuğunuzun doğdu anda oluşan doğum haritasında nazar vurgusu var ise kesinlikle ve kesinlikle hiç bir şekilde hiç bir ortamda resim paylaşılmaması gerekmektedir. Bu kural sizin içinde geçerli eğer sizde veya çocuğunuzda nazar vurgusu var ise hiç bir şekilde hiç bir sosyal ortamda resim paylaşılmaması gerekmektedir. Aksi halde hastalanmanız enerjinizin düşmesi söz konusu olabilir. Bu konu hakkında kendiniz  ve çocuğunuz ile ilgili doğum haritanızı tanıyarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

İşte size fırsat sizleri doğum haritanız ile tanıştırıyorum. Ayınız hangi burçta merkür, mars, venüs, jüpiteriniz hangi burçta ileri harekette mi yoksa retro mu.  Ay düğümleriniz sizi hangi konularda uyarıyor. Hangi günlerde gezegenler ile aranızda   sorunlar yaşaya bilirsiniz. Doğum haritanız ile tanışarak hayatınızı kolaylaştırma şansını yakalaya  bilirsiniz.

Astrolog Vedat Delek size bu fırsatı sunuyor. Çok ekonomik bir fiyat ile tüm bu bilgilere sahip olamak için bizimle iletişime geçin.

 

BİLGİ ALMAK İÇİN

info@astrologvedatdelek.com

 

FACEBOOK

Astrolog Vedat Delek adreslerinden konu ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

 

 

 

 

Yorum Yap