Yangınlara kitlesel olaylara ve trafik kazalarına dikkat! Astrolog Vedat Delek Dolunay yorumu!

Ekim ayında 3 derece Boğa burcunda yaşanacak Dolunayda Boğa burcunun temsil ettiği maddi konularda değişim ve bitişler ön planda olacaktır. Sağlıkla ile ilgili sorunlar ile beraber kişilerin görünüşlerinde yapacakları değişiklikler ön planda olacaktır. Sağlık sorunlarıyla ilgili belirsizlikler ve sorunlar gündem konusu olabilir. Maddi konularda ani olarak bitişlerin yaşanacağı bu Dolunayda ortaklar ve eşler arasında maddi konularda ve ilişkiler konusunda dönüşümler yaşana bilir. Özellikle sosyal hayat içinde yapılan harcamalar konusunda söylemler gündemde olabilir.

Bu Dolunayda eğlence, çocuklar ve aşk yaşadığımız kişiler ile ilgili maddi konularda yapılacak harcamalara dikkat etmek gerekiyor. Jüpiter’in 15 derece mizar sabit yıldızı ile kavuşumu yangınlara ve kitlesel olayların yaşanmasına neden olabilir.

Bu dolunayda kova burcu 26 derece 1 orb ile gienah sabit yıldızı ile kavuşuyor bu kavuşum evcil hayvanlara karşı ilgimizi ve sevgimizi arttıracaktır.

DOLUNAYDA TÜRKİYE

Bu Dolunayda Ülkemiz açısından neler bekliyor bakarsak: Müttefik ülkeler, ulusal amaçlar, sosyal hizmetler ve danışmalar ile ilgili sorunları ve bitişleri önümüze getirecektir.

Bu dönemde medyanın yaptığı her türlü haberin her zamankinden daha fazla gündem oluşturacağı ve trafikte yaşanacak büyük kazalar ve ölüm olaylarının fazla olabileceği söz konusu olabilir.

Siyasi konularda sorunlar ve bu alanda görevli bazı kişilerin seçim öncesi görevlerinin son bulabilir.

Astroloji Bir Sanattır!

Astrolog Vedat Delek

Yorum Yap