Burcunuza Göre Sevgilinizi Tanıyın

Burcunuza Göre Sevgilinizi Tanıyın

 

Hepimiz: 

Sevgilinizin veya eşiniz nasıl biri?  Burcuna göre o nasıl bir sevgili? Hadi gelin, hep beraber göz atalım.

KOÇ burcu kadını veya erkeğin aşk dünyası:

Mars gezegenin yöneticisi  Koç burcudur.  Koç burcu sevgiliniz varsa, ani başlayan bir aşka  yelken açmışsınızdır. Koç burcu insanları ani kararlar verip düşünmeden hareket ederler. Koç burcu bir partneriniz varsa onunla inatlaşmak, yapacağınız en büyük hatalardan biridir. Koç burcu bir sevgiliyle inatlaşmak, yapmış olduğunuz en büyük hatadır. Koç burcunun çocuksu tavırlarına ve  her istediğinin onun istediği gibi olmasına göz yummaya hazır olun. Koç burcu insanlarının hevesleri çabuk geçer; ayrıca dikkat etmek lazım, sizinle beraberken karşısına çıkacak fırsatları değerlendirmekten kaçınmayacaktır. Ani öfke patlamalarına hazır olun.  İki Koç burcuna sahip kişinin ilişki yaşaması ise köprü üzerinde karşılaşan iki koçun  birbirlerine toslamaları ve inatlaşmalarını hatırlatır bana.  Bir Koç burcunun hakkından sanırım ikizler gelir, onları İkizler burcuna havale edelim. Koç burcu sevgilinizi mutlu etmenin yolu, ona her zaman değişik ortamlar, uğraşlar ve farklılıklar sağlamaktan geçer.

 

BOĞA burcu kadını veya erkeğin aşk dünyası: 

Aşk gezegeni Venüs’ün yöneticisi Boğa burcudur. Eğer bir Boğa burcu sevgiliniz varsa, tensel ve dünyevi zevklerden keyif almayı bilen ve bunları önemseyen bir sevgiliniz var demektir. Çok iyi yemek yapmanız, sofra kurmanızı ve gönlünü hoş etmeniz gereken bir sevgiliniz var demektir. Ağır hareket eder, sabit bir fikir yapısına sahiptir. Eşinizin fikirlerini değiştirmekte zorlanabilir, hatta başarısız olabilirsiniz. Cinsellik, Boğa burcu insanları için önemlidir. Keyif, haz ve tatmin, Boğa burcu insanı için birinci önceliktir. Finansal konularda son derece yetenekli, hatta tutumlu bir eşe sahipsiniz demektir. Boğa burcu sevgiliniz veya eşinizi mutlu etmenin yolu; ona keyif vermeyi bildiğiniz sürece şans sizden yana demektir.

 

İKİZLER burcu kadını veya erkeğin aşk dünyası:

İletişim gezegeni Merkür’ün yönetici burcu İkizler burcu bir eşiniz/sevgiliniz var ise onun meraklı sorularına şimdiden maruz kalmayı göze almış olmalısınız. Ben pek meraklı bir sevgiliyi tercih etmezdim. Eh bir Balık burcu olarak çoğu zaman içsel sessizliğimi çok konuşarak bozacağını bildiğim için tercih etmezdim. Telefonunuzun sevgiliniz tarafından karıştırılması sizi rahatsız etmeyecekse, İkizler burcu bir sevgiliyle hazırsınız demektir. Meraklı soruları, meraklı bakışları ve konuşkanlığı ile ünlüdür. İkizler burcu için iletişim son derece önemlidir. İkizler burcu bir sevgiliyi mutlu etmek istiyorsanız, onunla seyahate çıkın, bol bol gezin. Hiç bir İkizler, bu teklifinize hayır cevabı vermez.

SOSYAL MEDYA ÇOCUĞUNUZ İÇİN TEHLİKE SAÇIYOR.TIKLAYINIZ...!!

 

YENGEÇ burcu kadını veya erkeğin aşk dünyası:

Dünyanın uydusu Ay’ın yöneticisi Yengeç burcu için duyguların kralı ve kraliçesi denmesi hiç de yanlış olmaz. Hassas, duygusal, evinden ve kabuğundan çıkmayan, sizin duygusal dünyanızla  yakından ilgilenecek bir sevgili veya eş istiyorsanız, Yengeç burçları sizin için uygundur. Geçmişte yaşayan ve zaman zaman ki, bu zaman oranı çok yüksek oranlarda olup eline mendilinizi alıp ağlama seanslarına hazırlıklı bir partner arıyorsunuz demektir. Aslan burcu ile bir Yengeci eş veya partner olarak düşünmek, şu anda aklıma gelen en kötü çift kombini olacaktır. Bir Yengeç burcuyla beraber olmanın en güzel tarafı, sanırım ayrıldığınızda sizi hiç bir zaman unutmayacağını ve zaman zaman anılarınızı tazeleyeceğini bilmeniz olacaktır. Yengeç burcu bir partnere sahipseniz, ara sıra eski albümlere bakmak, eski günlerden, anılardan söz etmek onu mutlu edecektir.

 

ASLAN burcu kadını veya erkeğin aşk dünyası:

Yaşam enerjimizi temsil eden Güneş’in yöneticisi Aslan burcudur. Eğlenceli tavırları dikkat çeker.  Aşkın burcu aslanlar, eğlenmeyi severler, onlarla hiçbir zaman sıkılmazsınız, artistik duruşları, tavırları, güzellikleri ve yakışıklılıklarıyla etrafı büyüleyen bir enerjiye sahiptirler.  Güneş gibi çevrelerinde parlarlar.  Kimi zaman kibrine ve kendini beğenmişliğine tahammül etmeyi başarabilirim diyorsanız, Aslan burçları sizin için sevgili veya eş olabilir. Aslan burçları  sizin patronunuzdur. Siz bir Aslan burcuna hükmedemezsiniz. Hareketli İkizler burcu ile uyumlu bir ilişki sürdürmeleri söz konusu olacaktır. Aslan burcu bir sevgili veya partneri mutlu etmenin yolu; onu bol bol eğlenceye götürmek ve eğlendirmekten geçer. 

 

BAŞAK burcu kadını veya erkeğin aşk dünyası:

İletişim gezegeni Merkür’ün yöneticisi Başak burcudur. Konuşkan, çalışkan, hizmet etmeyi seven, sağlıklı yaşam konusunda son derece titiz, çoğu zaman sizi eleştirmekten kaçmayacak bir partner hayatınızda size sorun yaratmayacaksa, Başak burcu sevgili size uygun demektir. Başak burcu bir partnerin en güzel tarafı, sağlığınız konusunda sizinle ilgileneceğinizi bilmektir. Alternatif tıp konusundaki merakı ve ilgisi sizi cezbedebilir. Çalışmayı seven Başak burçları; kimi zaman sizinle ilgilenmek yerine işini tercih edecektir. Bu yüzden bir Başak burcuyla beraberseniz, bu olaya müdahale etmemeniz lazım, yoksa ayrılık rüzgârları kapınızda olabilir. Başak burcu sevgiliyi ve eşi mutlu etmek istiyorsanız, ona ayrıntılar ile boğuşabileceği oyun partileri düzenleyin. 

Astrolog Vedat Delek sizi doğum haritanız ile tanıştırıyor.TIKLAYINIZ...!!

 

TERAZİ burcu kadını ve erkeğin aşk hayatı: 

Aşkın, sevginin gezegeni Venüs’ün yöneticisi  terazi burcu bir sevgiliye veya eşe sahipseniz, zarif, uyumlu bir partnere veya eşe sahipsinizdir. Bir Terazi burcu hiç bir zaman partnersiz kalmayı göze almaz, uyumlu ve dengeyi bulucu tavırları ile gönlünüzü fethedebilir. Sanata, zarafete hayatında önem verir. Eğlenceli Yay burcu ile güzel vakit geçirme olasılıkları çok fazla. Terazi burcu bir eşi veya partneri mutlu etmek istiyorsanız, sanatsal aktiviteler hazırlayabilir, şık ve zarif bir ortamda yemek yiyebilir, keyifli zaman kalitesiyle onu mutlu edebilirsiniz. 

 

AKREP burcu kadını ve erkeğin aşk hayatı: 

Dönüştürücü gücü elinde tutan Plüton gezegeninin ve savaş gezegeni Mars’ın yöneticisi  akrep burç,  en zorlu partnerlerden biridir. Akrep burçlarıyla beraberken, onları aldatmanızın ve yalan söylemenizin imkânsız olduğunu bilerek beraber olmanız gerekmekte. Su uyur, akrep burcu uyumaz. Sırlar ve bilinmeyen konular onun en çok merak ettiği konulardır. Sizin üstünüzde büyük bir baskı oluşturup onun istediği gibi olmanız için sizi dönüştürmeye kalkacaktır. Eğer doyumsuz bir cinsel hayatınız var ise Akrep burçları sizin için uygun bir partnerdir. Cazibesini her çiçekten bal alacak arı misali kullanacağını bilmeli, onu her daim göz hapsinde tutmanız gerekecektir. Akrep burcu ile beraber veya evliyseniz, kıskançlık nöbetlerine hazırım diyorsunuz. Akrep burcu bir eşiniz veya sevgiliniz var ise cinsel yaşantısını renklendirerek onu mutlu edebilirsiniz. 

 

YAY burcu kadını ve erkeğinin aşk hayatı: 

Lütufların geldiği gezegen Jüpiter’in  yöneticisidir Yay burçları. Neşeleriyle, arkadaş canlısı tavırlarıyla gönüllere girmişlerdir. Yabancı kültürlere meraklı, iyi eğitim almış, kendini yetiştirmiş, uzun yolcukları seven, çok düşünüp az konuşan ve sizin gelişiminize katkı sağlayacak bir partner bana uygun diyorsanız, Yay burçları sizin için uygundur. Yay burçları, özgürlüğüne en düşkün burçtur. Eşiniz veya partneriniz Yay burcu  ise asla onun özgürlüğüne müdahele etmemeniz gerekiyor. Yay burcu bir eş veya partneri mutlu etmek istiyorsanız, en az yılda bir kere onunla birlikte yurtdışı seyahatine gidin veya organize edin. 

 

OĞLAK burcu kadını ve erkeğin aşk hayatı: 

Eli sopalı büyük bilge Satürn gezegenin yöneticisidir Oğlak burcu. Duygusal acıdan duygularını gizleyen, çoğu zaman soğuk, kimi zaman dominant asker, disiplini içinde yaşayan bir sevgili sizin için uygunsa, Oğlak burçları sizin için uygun partner veya eştir. Tutumlu tavırları kimi zaman sizi sıkabilir. Oğlak bir partnere sahipseniz, fuzûli harcamalar ve müsrif harcamalar yapamazsınız. Olgunlukları, ağır başlılıkları, kontrollü hareketleri Oğlak burcu  eşinizde ve partnerinizde bulacağınız özelliklerdir. Oğlak bir bayan eş, ev ekonomisine büyük katkılar sağlayabilir. Unutmayın, yuvayı dişi kuş yapar. Oğlak burcu bir partneri veya eşinizi mutlu etmenin yolu; kredi kartı harcamalarınızı azalttığınızı veya harcamalarınızı düzene soktuğunuzu  göstererek onu mutlu etmektir. 

 

KOVA burcu kadını ve erkeğin aşk hayatı: 

Sıra dışılığın gezegeni Uranüs’ün ve büyük bilge Satürn gezegeninin  yöneticisidir Kova burcu. Marjinal, sıra dışı, farklı, özgürlüğüne düşkün, gezmeyi ve sosyal ortamlarda bulunmayı seven bir partner size uygunsa, Kova burçları sizin için ideal eş demektir. Kova burcu bir eşiniz var ise çocuk sahibi olma konusunda onu ikna etmeniz biraz zor olabilir.  Kova burcu bir eş sizden parlak ve pratik  bir zekâya sahip olmanızı bekler. Aslan ve İkizler burcu bir partner, Kova burcunun enerjisine ayak uyduracak burçlardır. Kova burcu bir eş veya partneriniz var ise onu mutlu etmenin yolu; teknolojiyi takip ederek en son teknoloji özelliklerine sahip bir telefona herkesten önce sahip olmasını sağlamaktan geçer.

 

BALIK burcu kadını ve erkeğin aşk hayatı: 

Denizlerin ve sislerin efendisi Neptün ve lütufların geldiği gezegen Jüpiter’in yöneticisi Balık burcu; sevgisel dünyada kendisini sizin için kurban edebilecek partner ve eştir. Siz ondan önce gelirsiniz, sizi derin ve sınırsız sever ama sizi kendisinden çok düşünmesi sizi sıkabilir. Ruh dünyanızı zenginleştirecek bir partnerdir. Yardımsever,  hayal kurmayı seven, romantik bir eş istiyorsanız Balık burçları sizin için uyumlu bir eş veya partner olabilir. Balık burcu bir eşi veya partneri mutlu etmenin yolu; zaman zaman duygusal aşk filmleri için alınmış bir sinema bileti almaktan geçer. 

 

Yorum Yap