Aşk Kokan Bir Yeni Ay!

İkizler burcunda gerçekleşecek olan Yeni Ay’da Oğlak burcu yükseliyor. Aşk, çocuklar eğlence bu yeni ayın konularını kapsıyor. İstekli ve  cesaretli bir Yeni Ay enerjisi ile beraberiz. Sevgiliniz ile eğlenebileceğiniz güzel bir dönemdir bu Yeni Ay.. Eşinizle, sevgilinizle ve çocuklarınızla iletişim acısından uygun dönem yaşayacaksınız. Bu esnada sevdiklerinizle olan iletişiminizde kibirden ve bencillikten uzak olmalısınız. Çekicilik ve romantizm dolu bu Yeni Ay’da  kadınlar bir takım yeteneklerinin farkına varabilirler. Bunun dışında en dikkat etmeniz gereken konu  öfkedir. Bin düşünüp bir konuşmalısınız! Aşk ilişkisi yaşayan çiftler bu ay son derece flört öz davranışlardan kaçınmalı Aksi halde zararlı çıkabilirsiniz. Belkide aşk kapınızda Estetik ameliyatlarda bu ay patlama yaşanabilir. Dış görünüşünüzde büyük değişimler yapabilirsiniz.    

Bütçenizi tehlikeye sokacak tüm harcamalardan uzak durmalı, moda ile ilgili gelişmelerle bütçenizi sarsmamalısınız. Çocuklarınızla kısa seyahatlere çıkabilir, bol gezmeli yeni bir ay yaşayabilirsiniz. Evinizde keyifli sohbetler yapabilirsiniz. Bu Yeni Ay’da kardeşlerinizle evinizde keyifli saatler geçirebilir, yemekler eşliğinde hoş sohbetler gerçekleştirebilirsiniz. Babalar bu Yeni Ay’da sağlıklarına dikkat etmelidirler. Kesinlikle bu ayda borç-alacak işlerine girmeyin…

Astrolog Vedat Delek sizi doğum haritanız ile tanıştırıyor.TIKLAYINIZ...!!

KİTABI TEMİN ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ!

TÜRKİYE YORUMU 

İkizler burcunda gerçekleşecek olan bu yeni ayda; ülkemizde gizli örgütler, hapishaneler ve hastaneler ile ilgili olaylar medyaya yansıyabilir. Bu Yeni Ay’da özellikle Çocuk Esirgeme Kurumu, cezaevleri ve bakım evlerinde yaşayan kimselerin sanatsal faaliyetlerde bulunmasında fayda var. Bu tarz organizasyonları düzenleyen şirketler, bu dönemi   değerlendirmeliler. Aynı zamanda güvenlik güçleri ile gizli örgütler arasında yapılacak anlaşmalarla ilgili haberleri duymamız  mümkün. Kadınların uğrayacağı şiddet haberlerine tanık olmamız da mümkün. Kadınlar; bu dönemde araç kullanırken, trafikte dikkati elden bırakmayın… 23 mayıs ile 4 haziran tarihleri arası gerek ülkemiz gerekse dünya açısından önemli olayların yaşanacağı tarih aralığıdır. Bu tarihler arasında dikkat edilmesi gerekmektedir. Ülkemizin güvenliğini sağlayan tüm güvenlik birimleri son derece dikkatli olmalı. Ses getirecek eylemler olabilir. Alış veriş merkezleri özellikle dikkat etmelidirler. Kalabalık yerlerden mümkün oldukça uzak durmanızda yarar var. 

 

Yorum Yap