Haziran Bereketi Betelgeuse

Her yıl Güneş, Venüs ve Mars, İkizler burcuna geçtiğinde  Betelgeuse sabit yıldızı ile kavuşur. Hz. Fatma’nın elini hepimiz biliriz. Şans getirdiğine inanılan bu sembolü gördüğünüzde, aklınıza İkizler burcunun 28. derecesinde bulunan  Betelgeuse sabit  yıldızı gelsin. Gökyüzünden bizlere bir kadın eli  ile gelecek yardıma işaret ediyor. Bu özel tarihleri sakın kaçırmayın.

Bu günlerde neler yapmalıyız? Verdiğim tarihlerde yapmamız gereken en önemli iş, dua ve niyet etmek olacaktır. Zorlandığınız konular ve problemler ile ilgili olayların son bulması için niyet edin, dua edin.

Kredi borcunuz veya ödeyemediğiniz bir borcunuz mu var?  Muhakkak verdiğim günler içerisinde az bir miktar da olsa borcunuzu ödeyin ve bundan sonra o borcun çok kolay şekilde ödediğinizi görebilirsiniz. En önemlisi, ev almak isteyen kişiler; verdiğim tarihlerde ev almak niyetiyle para biriktirmeye başlayın veya kenara ev almak niyetiyle muhakkak para koyun. Paranızın katlanarak büyüdüğüne şahit olma şansımız çok yüksek. Az bir çaba ile hayallerimize ve isteklerimize kavuşma zamanı olan bu dönemi iyi değerlendirelim. Bu özel tarihleri sakın kaçırmayın.

PARA ŞANS AŞK SENİNLE ADLI KİTABIMA ONLİNE SATIŞ LİNKİ

KİTABI TEMİN ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ!

Hadi gelin, sizinle yeni bir olaya başlayalım. Betelgeuse günü, sevdiklerinize ve yakınlarınıza kumbara alın, onlara hediye edin ve biriktirdiği paranın katlanarak büyümesini niyet ettirin.

Betelgeuse günü yapabileceğiniz başka bir ritüel ise verdiğim tarihlerde toprağı bereketlendirerek kendi bereketimizi arttırmak olacaktır. Aşure yapılan buğdayları marketimizden, pazarımızdan çok kolaylıkla temin edebiliyoruz. 1 kilo buğdayı alıyoruz. İçinizden “O kadar buğdayı tarlaya mı ekeceğiz” dediğinizi duyar gibiyim, sıra ona da gelecek, bekleyin. Bereketinin artmasını istediğiniz kim varsa, onlar için 7 adet buğdayı toprağa ekiyoruz. Ekerken, niyetimizi de ektiğimizi unutmuyoruz ve niyetimizi diliyoruz. Ekerken, “Benim veya falancanın, buğdaylar büyüdükçe bereketimiz, kısmetimiz, dileklerimiz de büyüsün” niyetiyle ekip suluyoruz. Sizler niyetinize istediğiniz konuları ekleyebilirsiniz. Çok sevdiğiniz astroloğunuz Vedat Delek için de 7 tane buğday ekmeyi unutmayın. Ayrıca çevrenizde bağ-bahçe ya da topraklı bir alan yok ise buğdaylarımızı saksının içinde, evimizde de ekebilir ve büyütebiliriz.

SOSYAL MEDYA ÇOCUĞUNUZ İÇİN TEHLİKE SAÇIYOR OLABİLİR.

SOSYAL MEDYA ÇOCUĞUNUZ İÇİN TEHLİKE SAÇIYOR OLABİLİR.

Elinizde bir dünya buğday kaldı di mi? Onları da kuşlara atın. Doğada yaşayan canlıları hiç bir zaman unutmayın. Onlar bize emanettir. Onları sevelim ki sevilelim, merhamet edelim, koruyalım ve doyuralım ki karşılığını Yaradan bize aynı şekilde geri versin.

18 Haziran saat 00.51 ile 20 Haziran saat 00.51 arası

Bu yazıyı paylaşarak belkide 1 başkasının dileğinin gerçekleşmesine katkı sağlayacaksınız şimdi paylaşma zamanı

Yorum Yap