Cinsel yolla bulaşan hastalıklara dikkat! Astrolog Vedat Delek 14 Ağustos Yeni Ay yorumu!

Cinsel yolla bulaşan hastalıklara dikkat!

 Yeni ay Aslan burcunda Oğlak burcu yükseleni ile 14 Ağustos saat 17.53 te hayatımıza etki etmeye başlayacak.

 Yeni ay zorlu bir süreç içinde devam edecek. Satürn gezegeni 29 derece ile kaza, bitişler, geçişler, sınavların sonu, seks cinayetleri  ve  ölüm haberleriyle hayatımızdan çıkarkarken cinsel yolla bulaşan hastalıklarda artış görülebilir. En önemli olgu Venüs gezegenin geri harekette olması nedeniyle ilişkilerin bitme noktasına gelmesidir 

Gökyüzü Ağustos ayı ile birlikte bir devir daim durumunda Mars Aslan burcuna geçiş yaptı. Egoların tavan yaptığı ben merkezli söylemlerin bolca duyulduğu günler bizleri beklemektedir.

Sağlık konusunda ise kalp krizleri ve kalp ile ilgili rahatsızlıklara dikkat etmemiz gerekiyor. Mars Aslan'da çeşitli, organizasyonlara katılabilir hayatın keyif veren yönleriyle haşır neşir olabilir, yaratıçılığımız artabilir, sportif faaliyetlere katılama arzusu içinde olabiliriz. 7 Eylüle kadar herhangi bir sportif faaliyet isteğimizi Venüs retro olduğu için ertelememiz gerekir.

 Çocukların gündemde ve ön planda olacağı konular bizleri beklemektedir.

 Jüpiter Başak Burcunda 1 yıl süre ile yer alacak. Jüpiter Gezegenin bulunduğu yer lütüfun bulunduğu yerdir. Haritamızda nerde bulunuyorsa bolluk bereket şans bize gelecektir.  Bu cümleler sizleri yanıltmasın iyicil bir gezegen olmasına rağmen Jüpiter  olayları abarttığı için  bazen olayların  büyümesine de etki eder. Örneğin: yükselen burcunuzun üstüne gelen Jüpiter transiti kilo almanıza neden olabilir. Hangi konulara etki edeceği ayrıntılı bir doğum haritası analizi ile görülebilir. Jüpiter genişleme prensibiyle hareket ettiği için Pireyi deve yapabilir. Jüpiter başak burcunda düşük konumdadır. Jüpiter ayrıntılara takılmadan genişlemek ister. Başak ise takıntılı titiz ayrıntıcı bir burçtur. Jüpiter Başakta kişinin olumlu yönüyle  hizmet ve verimliğini arttırabilir aşırı detaylara girişmekten, takıntılardan, mükemmeliyetçilikten bu dönemde uzak durmak gerekir. Başak burcu altarnetif tıpla bağlantılıdır. Altarnetif tıp alanında yeni yöntemler keşif edilebilir. Bu dönemde sağlımıza ve evcil hayvanlardan geçebilecek hastalıklara dikkat etmeliyiz. Sağlık bakım konularında yeni buluşlar ve sunumları önümüze getirecektir.

Bu arada Merkür de Başak burcuna çoktan geçiş yaptı. Başak burcu Merkür’de güçlü konumdadır Merkür’ün yönetici gezegeni başaktır. Dikkatli, titiz, doğru ile yanlışı ayrıt edebilecek eleştirisel zihin yapısına iletişim kalitesine sahip olmamızı sağlayacaktır 

 Yeni ay bizlerde ve ülkemizde hangi etkilere neden olacak?

Ateş elementinin hakim olmasından dolayı motivasyonumuzun yüksek olduğu bir Yeni ay yaşayacağız. Yeni ayda ilişkiler konusunda bir takım gelişmeler olacaktır. Evliliklerin ve ortaklıkların gündemde olduğu bir yeni ay yaşayacağız.

Bu yeni ayda trafik kazalarına dikkat etmeliyiz.

Ülkemiz acısından yeni ay gazetecilerin ego savaşına sahne olacaktır. 

Sürpriz evlilikler gündemde olabilir. Venüsün retro olduğunu unutmandan evlilik nişan gibi işlerimizin doğru zamanda olmasına dikkat etmeliyiz..  

Yorum Yap