Astrolog VEDAT DELEK'ten Online Astroloji Sınıfında burs!

Hport.com.tr astroloji direktörü ünlü Astrolog Vedat Delek önümüzdeki günlerde astroloji konusunda yeteneği olan kişileri bir araya getirerek eğitim vermeye başlayacak. Özellikle bu eğitimde Güneydoğu veya Doğu Anadolu bölgesinde yaşayan astrolojiye ilgili olan ve yeteneği olan 1 kişiye açacağı online astroloji sınıfında burs vererek astrolojinin Anadolu topraklarına yayılmasını ve kullanılmasını sağlayacak.

İstanbul Aydın Üniversitesi Astroloji Akademisinden YÖK onaylı Astroloji Eğitim Sertifikasına sahip Astrolog Vedat Delek eğitimine hocaların hocası Karma Astrolog Oğuzhan Ceyhan'dan alarak devam etti. 2015 yılında çıkarttığı ve 2016 yılında yaşana bilecek olayları kaleme aldığı "Astrolojiyle Hayatınızı Değiştirin" adlı kitabı piyasaya çıkartarak astrolog yazar olarak tanınmaya başladı. Sosyal medya da yaptığı yorumlar ile dikkatleri üzerine çeken astrolog 2016 yılında piyasa çıkarttığı ve 2017 yılında yaşanabilecek olayları kaleme aldığı "Para Şans Aşk Seninle" adlı kitabında yaptığı isabetli yorumlar ile okuyucuların ilgisini çekti.

Siz de Astrolog Vedat Delek'ten astroloji eğitimi almak istiyorsanız doğum bilgilerinizi gün, ay, yıl, saat ve doğdunuz yer olarak mail atarak bilgi alabilirsiniz. Bu eğitime sadece bu konuda yeteneği olan kişiler katılabilir. 

Başvuru İçin

info@astrologvedatdelek.com

SİZDE DOĞU ANADOLU VEYA GÜNEYDOĞU ANADOLU DA YAŞIYORSANIZ VE 1 KİŞİYE VERİLECEK BURSA SAHİP OLMAK İSTİYORSANIZ BAŞVURABİLİRSİNİZ.

Yorum Yap