Astrolog Vedat Delek Güneş Tutulması Yorumu: Sahte Din adamı ve Peygamberlere dikkat!

13 Eylül 2015 te Başak burcunda saat 09 41 de güneş tutulması yaşayacağız. Aynı zamanda bu tutulma yeni ayıda beraberinde getirecektir.

Uzun süre etkilerini göreceğimiz bir tutulma yaşayacağız. Güneş tutulması ülkemizden izlenemeyecek; Güney Afrika, Hindistan, Atlantik okyanusu ve Antarktika’dan gözlenebilecek güneş tutulması en çok bu bölgeleri etkileyecektir.

Toprak grubu olan burcu ve yükselen burcu;  Boğa,  Başak, Oğlak ve su gruplarında burcu ve yükselen burcu Yengeç, Akrep, Balık burçları olanları etkileyecektir. Aynı zamanda kişisel haritanızda Başak burcu hangi eve düşüyorsa o konularda hayatlarımızda kader sel olarak değişimler dönüşümler bitişler yaşayacağız.

Başak burcu toprak elementine sahip bir burçtur. Astrolojide toprak elementi maddi konuların ve hizmet anlayışının kullanılması geliştirmesini sağlar. Gerçekleşecek tutulmanın konusu hizmet, çalışma, iş, hijyen, sağlık konularının gündeme geleceği toprak emlak çalışanları kapsayan konularda bizlere yenilikler değişimler ve bitişleri getirecektir. 

Özellikle yeni başlangıçları hayatımıza getiren güneş tutulmaları  beraberinde  bitişlerin yaşanacağı bir etki alanına sahip olacaktır. Uzun süre etkisini yaşayacağımız güneş tutulması olacak.

ÜLKEMİZİ NASIL ETKİLEYECEK.

Güneş tutulması Türkiye haritasında 4 evine denk gelmektedir. Tarım, Zirai durum, Emlak konuları,  Madenler ile ilgili yeni kararlar alınmasına neden olacaktır. 

Ekonomik olarak belirsizlikler ve sorunlar gündeme gelecektir. Uluslararası ilişkilerde krizler sorunları beraberinde getirecek.

Venüs 9 Ekimde normal seyrine kavuştuktan sonra burcu ve yükselen burcu Koç, Aslan, Yay, İkizler, Terazi, Kova burçlarında ekonomik ilişkilerinde düzelmeler yaşayacaklarıdır.

Satürn 18 Eylül de Yay burcuna geçiş yapmasıyla beraber dünyamız iki buçuk yıl boyunca yeni sınavlara sahne olmaya başlayacak.

Burçları ve yükselenleri Yengeç, Akrep, Balık, Boğa, Başak toprak olan kişiler bu sınavları daha ağır hissedecekler.

Dünyamız açısından inançlar konusunda yaşanacak ağır sınavları farkındalığımız sayesinde kolayca atlatabiliriz.

Bu dönemde sahte peygamberler sahte din adamları dini terör örgütleriyle ilgili konular gündemde olacaktır.

 

Yorum Yap