4 Mayıs 2015 Dolunayında Dikkat Etmemiz Gerekenler! Astrolog Vedat Delek yorumladı!

4 Mayıs 2015 Dolunayında dikkat etmemiz gerekenler!

Gökyüzü bize farklı zamanlarda çeşitli konularda yaşayacağımız olayları yaşamamız için olayları dizayn eder. Dolunayda bu önemli hareketlerden biridir. Dolunayda gizli olan bilinmeyen sırlar ortaya çıkar yeni başlangıçlar için bitişler olur. Bu dönemde bitişler sonlanmalar gizli olanların ortaya çıkmasıdır. Ay bizim için önemli iki ışığımızdan biridir çocukluğumuzda izlediğimiz kurt adam filmlerinde kurt adam hep dolunay zamanı çıkardı çünkü dolunay gizli olayların ve farkı konuların ortaya çıkmasını sağlar.

4 Mayıs 2015 13 derece akrep burcunda gerçekleşecek birçok gözükmeyecek noktalara dikkat çekecek

4 Mayıs 2015 dolunay bizlere ülkemize ve dünyamıza neler getirecek göz atalım

Dolunayın yükselen burcu ikizler bu tutulma ülkemiz adına çalışanlar halkın sağlığı, polis ordu ve sağlık çalışanları ve hapishaneler, hastaneler, hırsızlar, gizli örgütler, petrol işçileri için önemli olacaktır.

Cinsel konularda ve yasak ilişkiler ile ilgili bilinmeyen olaylar ortaya saçıla bilir.

Mayıs dolunayı birçok insanı sağlık konusunda vuracak birçoğumuzu yakın çevremiz ve kendimizle ilgili hastaneler konusunda olaylar yaşayacaktır. Sağlık konularına dikkat edip özen gösterelim.

Devlet büyükleri kadınlarımıza bu dönemde bir takım fırsatlar sunacaklar. Emlak konusunda uluslararası ülkelerden yatırımlar söz konusu olacaktır.

Maden çalışanlarının hakları ile ilgili özellikle halk ve eşlerinden gelecek eylemler ve tepkiler söz konusu olabilir.

Uluslararası mahkemelerin vereceği kararlar ulusal amaçlar konusunda zararlı olacaktır.

Dolunay maddi açıdan, sevgisel açıdan para harcamalarımızı doğru kullanamayacağımızı, dikkat etmemiz gerektiğini söylüyor.

Gereksiz harcamalara dikkat edelim abartalı davranışlardan kaçınalım.

Dolunaylar yaşamsal bitişleri de tetikleyebilir.

Bu 4 Mayıs Dolunayında hisselerimiz güçlenebilir duygusal bir hal alabiliriz. Dolunay bizleri agresifleştirebilir sinirli bir hal almamıza neden olacaktır. Duygularımızı kontrol edelim.

ASTROLOJİ BİR SANATTIR.

Astrolog Vedat Delek 

Yorum Yap