Jüpiter Yay Burcunda

Jüpiteri kısaca anlat derseniz: Allahtan gelen lütuf olarak sizlere anlatmak isterim. Bolluk, bereket gezegeni burç değiştiriyor. Kendi yönettiği burçta bereket dağıtmak için Yay burcundaki serüvenine başlıyor. Satürn on sekiz Eylül 2015te Yay burcuna geçerek yirmi Aralık 2017 yılına kadar analarından emdikleri sütü yay burçlarının burunlarından getirdi. Yay burçlarının sevinme zamanı. Bolluk bereket yay burçları için gökyüzünden yağacak. Jüpiter her burca on iki yılda bir uğrayarak tam bir yıl o burçta kalarak kaldığı burcu ödüllendirir. Hadi gelin geçmişe yolculuk yapalım. Yirmi dört Kasım 2006 ile on dokuz Aralık 2007 tarihleri arasında neler yaşadınız? Hayatınızda hangi alanlarda değişimler oldu? Hangi alanlarda genişleme, büyüme yaşadınız hatırlayın. Satürn döngüsünden geçen Yay burçları sekiz Kasım 2018 ile iki Aralık 2019 tarihleri arasında büyüme, genişleme, bolluk, bereket enerjisi ile birlikte sorunlarını tamir etme fırsatı yakalayacaklar. Bu zaman dilimini farkına vararak ve ayağınıza gelen fırsatları görerek ve değerlendirerek geçirin. Yay burçlarıyla beraber KOÇ, İKİZLER, ASLAN, TERAZİ VE KOVA BURÇLARINI ödüllendirmek için burç değiştiriyor.On iki yıldan beri ilk kez Sekiz Kasım saat 22:15 ile Dokuz Kasım 08:15 arasında Jüpiter ile Ay Yay burcunda gökyüzünde kavuşmuş olacak. Dua edin, niyet edin, dilekler dileyin veya sorun Jüpiterin Yay burcunda olduğu süre içinde benim hayatımda, sevdiklerimin hayatında ve Astrolog Vedat Delek'in hayatında hangi muhteşem kapıları açıp, hangi olumlu büyümeleri ve genişlemeleri sağlayacak? Hayatımda hangi alanlarda genişleme sağlarken buna kimler katkı sağlayacak? Ben kimlere katkı sağlayacağım? Soruyu sor ve sakın cevabı içinden düşünme. Yaradanın kurduğu sistem sana en güzel şekilde cevap verecektir. Jüpiter bilgiyi sever bu dönemde bilgiye, bilgiyi dağıtmaya önem gösterin. Burs ihtiyacı olan çocuklara burs verin. Veremiyorsanız kitap hediye edin onları bilgi ile taçlandırın.

Astrolog Vedat Delek Şükret olsun adlı kitabını satın almak için tıkla.

https://www.dr.com.tr/Kitap/Sukret-Olsun/Egitim-Basvuru/Kisisel-Gelisim/urunno=0001781597001

Astrolog Vedat Delek Şükret olsun adlı kitabını satın almak için: 0533 509 52 40nolu whatsup numarası ile iletişime geçerek kapıda ödeme sistemi ile satın alabilirsiniz.

Jüpiter on üç Aralık ile yirmi yedi Aralık tarihleri arasında Antares Sabit Yıldızı ile kavuşum da olacaktır. Bu tarihler arasında ülkeler arasında sorunlar, liderler arasında atışmalar, yaptırımlar, tehditler söz konusu olabileceği gibi savaş enerjisi yüksek boyutta olabilir. Saldırılara karşı son derece dikkatli ve temkinli olunmalıdır. Güvenlik güçleri, uçak kazaları, ekonomik sorunlar ve büyük şirketlerin iflasları söz konusu olabilir. Bu dönemde kavgalardan sorun yaratacak tartışmalardan kaçının. Ordu ve güvenlik güçleri ile ilgili olabilecek olaylar ve konular söz konusu olabilir.

Sekiz Kasım saat 22:15ten, dokuz Kasım 08:15 e kadar 12 yıldan beri ilk kez Jüpiter ile Ay gökyüzünde kavuşmuş olacak. Yirmi iki Kasım saat 12:15ten, Üç Aralık saat 12:15 kadar Güneş gökyüzünde Jüpiter ile birlikte hareket ederken; retro konumda olan Merkür hem Güneşe hem de Jüpitere gökyüzünde eşlik edecek. İletişim problemleri, trafik kazaları üst noktada olsa da bu dönemde geçmiş hak edişlerimiz için dilekler dileyip dua edebiliriz. 2018 yılı retrolar konusunda bizleri fazlasıyla sınadı. Ne ektiysek onu biçtik ve biçmeyede devam ediyoruz. Duanın gücü yüksek iyilik yap iyilik bul. Otuz Kasıma kadar Jüpiteri duanın gücünü elde etmek için kullanın. Yirmi beş Kasım 11:15ten itibaren, yirmi altı Kasım 11:18 arasında en güçlü kavuşumu yapacak. Özellikle yirmi altı Kasım 09:02 ile 11:37 saatleri arasına dikkat edin!

Duanın gücü en yüksek seviyede. Bu saatler arasında geçmiş hak edişleriniz için, geçmiş günahlarınız için, geçmişi arındırabilme, kurtulma adına niyetler edin ve dua edin. Merkürü retro olanlar şans size daha fazla uğrayacak. Verdiğim tarihlerde şans oyunlarında şansınızı deneyin. Özellikle yirmi altı Kasım 09:02 ile 11:37 saatleri arasında oynamaya özen gösterin. Venüsü, Marsı retro olanlarında denemesinde yarar var. Bu şanslı günler içinde gelin hep beraber soralım: Bu yılın en şanslı gününde; benim, sevdiklerimin ve Astrolog Vedat Delekin geçmiş karmik sorunlarımdan kurtulabilmesi için neler mümkün? Geçmiş haklarımızı alabilmemiz için bize kimler katkı sağlar, biz kimlere katkı sağlarız? Geçmiş karmik borçlarımızı kolaylıkla nasıl ödeyebiliriz ve geçmiş hak edişlerimizi kolaylıkla alabilmemiz için kimler katkı sağlar, biz kimlere katkı sağlarız? Bunun için neler mümkün? Dualarınızda ve sorduğunuz sorular içinde benim adımı da geçirmeyi unutmayın. Ne demiştim Jüpiter bilgiyi sever ve bilgi dağıtanı daha çok sever. Hadi şimdi hemen yazıyı paylaş belki de bu bilgi sayesinde hiç ummadığın kişinin hayatını değiştireme fırsatını yakalayabilir, kendi hayatında muhteşem kapıların açılmasına neden olabilirsin.

Doğum haritası danışmanlıkları için info@astrologvedatdelek.com adresinden bilgi alabilirsiniz.

ASTROLOG Vedat DELEK

Yorum Yap