Uranüs Boğa Burcunda

Mart ayını severim doğduğum ay. Bu Mart bizi yoracak hayatımıza yeni enerjiyi getirecek.  04 Mart günü Merkür S konumda geriye gitmek için ilk adımını atıyor. MERKÜR RETROSU İLE İLGİLİ YAZIM OKUMAK İÇİN TIKLA. https://www.gokturkdergisi.com/ozel-haber/eyvah-merkur-geriye-gidiyor-vedat-delek-h1851.html 6 MART günü ani değişimlerin  gezegeni Uranüs Boğa burcuna geçiyor. Uranüs Boğa burcunu sevmez. Bu da bizleri pek rahat ettirmeyeceği anlamına gelir. Parasal değişimler, para dengesinin değişimi, depremler, sarsıntılar, elektronik konularda değişimler, sanal ve kripto paraların daha fazla hayatımıza girmesi, müzik, resim, sanatsal konularda değişimler bizleri beklemekte. Burada en çok zorlanacak burç Boğa Burcu 2026 yılına kadar değişme ve dönüşmek zorundalar Boğa burçlarına tavsiyem bu değişime direnmemeleridir. İkinci uyarım Akrep burçları için geçerli hayatınızı sorgulama kendinizi bulma zamanı sizin için... Boğa Uranüs döneminin keyfini sürecek burçlar Yengeç, Başak, Oğlak ve Balık burçları olacak. 2026 yılına kadar Aslan, Kova, Terazi, Yay burçları bu dönem içinde zorlanacaklar. 


ASTROLOG VEDAT DELEK ŞÜKRET OLSUN ADLI KİTABINI SATIN ALMAK İÇİN TIKLA. 

https://www.kitapyurdu.com/kitap/sukret-olsun/479604.html&filter_name=VEDAT%20DELEK

Şükret olsun adli kitabi mı satın almak için 0533 509 52 40 nolu whatsup numarasına isim soy isim adresinizi mesaj olarak yazın.Kapıda ödeme sistemi ile sahip olun.

 

URANÜS BURÇLARA ETKİLERİ   
 

KOÇ BURÇLARI: Parasal konularda değişimler sizleri bekliyor. Parasal dengenizde inişler çıkışlar sürpriz gelen kazanımlar ve ani masraflar Uranüs sizleri maddi konularda değiştirmek için sınavına başlıyor.

BOĞA BURÇLARI: Kendinizi yenileyin hayata bakış açınızı değiştirin. Değişim sizler için kaçınılmaz son. Sizi yakınlarınız bir gün mor bir saçla görme ihtimali yüksek:) Hadi bu zorlu ama hareketli zamanı iyi geçir. Uranüs senin hareketlenmene neden olacak ağırsın yavaşssın şimdi hızlanma zamanı.

İKİZLER BURCU: Sizler için pandoranın kutusunun açılma zamanı; sırlarınız ortaya dökülebilir. Gizli düşmanlarınız aniden ortaya çıkabilir. Bunların kim olduğunu teker teker görme zamanı. Bu dönemde ruhsallığınızın farkına varacaksınız. İç dünyanızı keşif etme zamanı mistizim, okült konulara ilginiz artabilir. Sezgilerinize güvenmeyi öğrenin. Rüyalarınıza dikkat edin. Rüyalarınız sizlere rehberlik edecektir. 

YENGEÇ BURCU: içine kapanık kendi kabuğunda yaşayan Yengeç burçları bu yedi yıllık zaman döneminde sosyalleşmeyi, yeni arkadaşları, arkadaşlar ile ilgili sorunları, ani başlayan ve ani biten arkadaşlıkları öğretmeye çalışacak Uranüs sizlere... Kabuğunuzdan çıkıp sosyal olmayı deneyimletecek. Belki de bir derneğe üye olarak veya kurarak insanların hayatını kolaylaştıracak organizasyonlar sizleri beklemekte. 

ASLAN BURCU: Kariyer hayatınız ile ilgili konularda Uranüs sizlere gerekli dersi vermek için burç değiştiriyor. Kariyer hayatınız ile ilgili zorlamalar ve ilerleyememe sorunları ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Ani gelişebilecek fırsatlar ve bu fısratları değerlendirirken zorlanmalar ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Kariyer hayatınız ile ilgili bakış açınızı değiştirmek zorundasınız. Bu değişim sancılı da olsa farkına vararak, astrolojiyi kullanarak gelişiminize katkı sağlayabilirsiniz. 

BAŞAK BURCU: Yurtdışı seyahatleriniz artabilir. Uzun süredir devam eden mahkemeleriniz sonuca bağlanabileceği gibi davalar ile karşılaşabilirsiniz. Eğitim fırsatları ile karşı karşıya kalabilir, hiç ummadığınız anda üniversite hayatının içinde kendinizi bulabilirsiniz. Beklenmedik fırsatlar size uzak yerlerden gelebilir. 

TERAZİ BURCU: Sizler için parasal konularda ani gelişmeler söz konusu olacaktır. Beklenmedik yerden miras ansızın kapınızı çalabilir. Başkalarının parasal kaynaklarını kullanabileceğiniz fırsatlar sizlere gelebilir. Unutmayın Uranüs ile gelen Uranüs ile gider. Mistik konularda yeteneklerinizin farkına varabilirsiniz. Kendinizi dönüştürmek değiştirmek adına fırsatlara hazırlıklı olun. 

AKREP BURCU: 7 yıllık Uranüs döngüsü evlenmenize, eşinizden ayrılmanıza neden olabilir. Hemen ürkmeyin; ortaklıklara, evlililiğinize bakış açınızı değiştirebilir. Beklenmedik anda bir iş ortağı hayatınıza girebilir. Veya aniden iş ortağınızdan ayrılabilirsiniz. Açık düşmanlarınızın farkına varıp bir bir onların ortaya çıkmasını izleyebilirsiniz.  Uranüs Boğa döngüsünü Boğa burçları kadar hareketli yaşamanız söz konusu şimdi sizler için farkıana varma dönemi başlıyor. Fark etmenin gücünü sonuna kadar keşif et.

YAY BURCU: iş hayatınız ile ilgili ani gelişmeler, iş değişiklikleri, iş hayatınız ile ilgili bakış açınızı değiştirebilir. İş fırsatları yakalayabilirsiniz. Sağlıksal konularda kendinize dikkat etmeniz gerekmektedir. Uranüs Boğa döngüsü sizleri zorlayacaktır. 2019 aralık ve 2020 Ocak ayı başlarında   Uranüs'ün sizlere hediyeleri olacaktır. 

OĞLAK BURCU: Uranüs Boğa 7 yıllık döngüsü Oğlak burçlarına yaratıcılıklarının farkına varması açısından son derece yarayacak. Oğlak burçları bu dönemde çocuk sahibi olabilirler. Cinsel yaşamlarında hızlı bir akış onları beklemekte. Evli olan çiftler bu dönemde aldatmalardan kaçınmalıdırlar. Aşk, çocuk, yeteneklerinin farkına varması, sanatsal konularda çalışmalar bu dönem içinde hayat akışlarında yer alabilir. 26 aralık günü yaşanacak olan Güneş tutulması ile Oğlak burçları hayatlarında uzun süredir bekledikleri şansı Uranüs desteği ile bulacaklar. Yeteneklerinin farkına var. Onların değerini bil.

KOVA BURCU: Ev, aile hayatınıza hareket geliyor. Bu 7 yıllık döngüde sık sık ev değiştirebilirsiniz. Belki de hayalini kurduğunuz evi satın alabilirsiniz. Uzun süredir gerçekleşmeyen ev satışınız bu dönemde hızlı bir şekilde sonuçlanabilir. Ailevi konularda sorunlar, ayrılıklar, barışmalar, olaylar gündeme gelebilir. Uranüs Boğa döngüsü Kova burçlarını zorlasa da bu dönem zaman zaman elbette ödülleri de olacaktır. 

BALIK BURCU: Yazı, konuşma, iletişim yeteneğinizi geliştireceğiniz döneme merhaba diyorsunuz. Hayalini kurduğunuz kitabı bu dönem içinde insanlar ile buluşturabilirsiniz. İletişim kaliteniz bu dönemde fazlasıyla ön plana çıkabilir. Kaleminiz her zamankinden daha güçlü olacaktır. Seyahetlere şimdiden hazırlıklı olun. Karşınıza çıkacak eğitim fırsatlarını da değerlendirin. 

 

ASTROLOG VEDAT DELEK 

www.astrologvedatdelek.com

 

Yorum Yap