Temmuz Ayında Gökyüzünün Önemi Büyük! Astrolog Vedat Delek Yorumladı!

Temmuz Ayında Gökyüzünün Önemi Büyük!

Astroloji sever dostlarım Temmuz ayında dolunay haricinde soltist günü bizleri beklemektedir. Bu yazıda sizlerle hem dolunay hemde soltist gününü paylaşacağım.

2 Temmuz saat 05:19 da oğlak burcunda bir dolunay gerçekleşecek. Plutonik bir dolunayı yaşayacağımız gün Yengeç burcu yükselen burç olarak gökyüzündeki konumunu alacak. Ay, Pluto ile kavuşurken Güneş, Mars ile Yengeç burcunda kavuşumda olacak. Güneşin ışığı ile yanan Mars gökyüzünde çokta sağlıklı bir durumda olmayacak.

2 Temmuz Dolunayı evlilikleri ve ortaklıkları büyük ölçüde etkileyecek. Daha önceki Dolunay yazılarımda da belirttiğim gibi dolunay gizli kalmış olayları gün yüzüne çıkartır çürümüş olanı bitirir.

Bu dolunay evlilikleri ve ilişkilerle ilgili bilinmeyenleri orataya çıkartarak evlilikleri ve ilişkileri büyük ölçüde etkileyecek. Eşler, sevgililer, iş ortakları ve ortak iş yapan tüm kişileri etkileyecek.

Arkadan iş çevirmiş, aldatmış kandırmış tüm bireylerin korkması gereken bir Dolunay kapımızda. 

Olayların farkına varmış  kişiler üzülmesin Plutonun etkisiyle  çürümüş bitmiş bir ilişki için ağlamak hayıflanmak yerine farkındalığımızı arttırarak olaylardan ders alarak bu Dolunayı değerlendirebiliriz.

SOLTİST GÜNÜ 

5 Temmuz günü Sirius gününün  başladığı tarihtir. Kuran-ı Kerim'de sözü edilen tek yıldız olan Sirius Yıldızının Güneşin Yengeç Burcunun 13 derecesine gelmesiyle ortaya çıkar ve Sirius yıldızı devreye girer. Bakın Kuran-ı Kerim'de Sirius yıldızı nasıl anlatılmış hep beraber izleyelim Eski Mısırlıların Bereket günü olarak adlandırdığı bu özel gün Bereket tancırcası olarak adlandırılıyor. Soltist anında insanların 1 yıllık kadersel döngülerinin yazıldığına inanılır. 5 Temmuz 6 Temmuz arası bu günü dua ile geçirelim isteklerimizi isteyelim tüm kötü duygularımızdan arınalım negatif enerjimizi vücudumuzdan atalım.

 

 

Yorum Yap