Astrolog Vedat Delek Ocak Dolunayı yorumu: Yıkıcı ve sarsıcı olaylar yaşanabilir!

Astrolog Vedat Delek Ocak Dolunayı!

OCAK DOLUNAYI (24 Ocak 2016 - Saat: 03:46)

2016 yılının ilk dolunayı aslan burcunun 3. derecesinde gerçekleşiyor. Yükselen burç olarak Yay burcu 13. derecede yükseliyor. Aslan burcu enerjisinin yer alacağı, 1 derece Orp ve Talitha sabit yıldızı ile kavuşum yapan bu dolunayda;

Eğlence, coşku, çocuklar ve sahne önü insanlar ile ilgili konular gündeme gelecektir. Cinsel dürtülerimizde artış söz konusu olacaktır.

Çocuk ölümleri konusunda haberler alma olasılığımız yüksek. Sahne önünde yer alan şarkıcı, oyuncu, sanatsal faaliyetlerle uğraşan ünlü kişilerin ölümü ile sarsılacağız. 

Türkiye açısından bakarsak bu dolunay ülkemizin haritasının 7. evinde gerçekleşecek. Uluslararası anlaşmalar, evlilikler, boşanmalar ve dış ticaret konularının gündeme gelmesine neden olacaktır.

Dünya üzerinde ekonomi ile ilgili sarsıcı ve yıkıcı olayların yaşanması, iletişim gezegeni Merkür de bu dönemde retro olduğu için iletişim konusunda manipülasyonların yaşanmasına ve karmaşık, doğru olmayan bilgilerin insanlara aktarılmasına neden olacak.

Astrologumuz Vedat Delek Kasım ayında piyasaya çıkattığı "Astroloji ile Hayatınızı Değiştirin" adlı kitabında Ocak Dolunay'ından bahsederken bunları demiş. Dolunaylar etkisini bir kaç gün önce ve bir kaç gün sonra gösterir bakın olanlara:

 

 

Yorum Yap