Astrolog Vedat Delek Şubat 2016 Yeni Ay yorumu! Sıra dışı ilişki yaşayanlar dikkat!

Astrolog Vedat Delek Şubat 2016 Yeni Ay yorumu!

Kova burcunda gerçekleşecek olan bu yeni ayda Aslan burcu yükselecek. Kova burcunda gerçekleşecek yeni ayın ana konusu ilişkiler, ortaklıklar, evliliklerle ilgili olacaktır.

1 derece Orb ile Kova burcunun 20. derecesinde bulunan Castra yıldızı ile kavuşacak olan bu yeni ayda, kadın erkek ilişkilerinde zorlu bir dönem yaşayacağız. Özellikle sıra dışı ilişkiler yaşayan ve birbirini aldatan çiftler için sıkıntılı bir yeni ay olacaktır.

Castra yıldızı yıkıcılık, kontrol edilemeyen öfke ve kötü niyeti temsil eder. Bu yeni ayda tüm çiftler çok dikkatli olmalıdırlar.

Maddi açıdan özellikle burcu ve yükselen burcu Boğa, Başak, Yengeç ve Akrep olanlar şanslı konumdalar. Jüpiter’in bu burçları desteklemesi şanslarının artmasına yardımcı olacaktır.

Türkiye açısından bakacak olursak, Castra yıldızı ile kavuşacak olan bu yeni ayda ilişkiler üzerinden yaşanacak ölüm ve cinayet haberleri duymamız mümkün. Gündemimiz ekonomi ağırlıklı olacağı için parasal konularda duyacağımız haberler artacaktır.

Sonlanmanın ve yıkımın gezegeni Plüton, ekonomi ile ilgili konularda devrede olduğu için uluslararası ekonomide ciddi sorunların yaşanacağını göreceğiz. Din adamları, üniversiteler, mahkemeler ile ilgili konular gündemde olacağı gibi ani olayların yaşanmasına da neden olabilir.

Astrolog Vedat Delek

 

Yorum Yap