GEZEGENLER NELERİ TEMSİL EDER NELERİ ETKİLERLER

Astrolojide gezegenlerin hareketleri yaşayacağımız olayları belirler kısaca astrolojide gezegenlerin anlamlarını bilirsek ne tarz olayları yaşayacağımızı bilmiş oluruz.

Güneş: Temsil ettiği burç aslandır. Kendimizi anlatır. ego benlik nasıl biri olduğumuzu ülke astrolojisinde yöneticileri haritamızda kadınların eşlerini babamızı anlatır.

Ay: Temsil ettiği burç yengeçtir.  Ay gezegenini ayrı bir seviyorum günlük hayatımızı büyük ölçüde kontrol eden çocukluğumuzun ay dedesi işlerimizi kolaylaştırdığı gibi zorlaştırması da çok fazla 2,5 günde bir burç değiştirmesi ruh halimizin 2,5 günde bir değişmesine neden oluyor kah sakinlik veriyor kah dengesizleştiriyor. günlük rutin işlerimizi planlamamızda önemi çok büyük ........ bölümdeki ay  burçlar bölümünde ay hangi burçta nelere sebep olur bölümünde okuya bilirsiniz.

Venüs: Temsil ettiği burç boğa ve terazidir. Venüs gezegeni sevgi para sex sanat aşk zevkler evlilik sanat estetik yaratıcılık ve kadınları temsil eden bu güzel gezegenin konumu önemlidir. estetik operasyon evlilik kuaför ve parasal dengeleri elinde tutmak isteyecek kişinin Venüs gezegeninin konumunu ve açılarını takip ederek hayatımızı kolaylaştıra biliriz.

Satürn: Temsil ettiği burçlar kova ve oğlaktır. Büyük bilge bizi sıkan bizi eğitenelinden sopasını hiç düşürmeyen dövme nedenini anladığımızda bizleri başarıya götüren yaşlı bilge Satürn kimimizi yıkarak kimimizi ödüllendirerek bizi yeniden düzenler yıkımlarından götürdüklerinden korkamamak lazım demek ki inşa ettiğimiz binanın temelinde hata yaptık ki bu yıkımı yaşıyoruz binasını sağlam temeller üzerine inşa edenleri ödüllendirir temsil ettiği konular sorumluluk yaşlı erkekler kısıtlamalar engeller derine inme be gerçekleri görmeyi temsil eder.

Jüpiter: Temsil ettiği burçlar balık ve yaydır. Jüpiter gelen lütufu temsil eder. hangi burçta ise  o burcun temsil ettiği konularda lütuflarını sunar bolluk bereket şans genişleme büyüme inanç kibir ve yabancı kişileri temsil eder. bu cümleleri sizleri yanıltmasın iyicil bir gezegen olmasına rağmen jüpiter olayları abarttığı için bazen olayların büyümesine neden olabilir pireyi deve yapabilir. Hepimizin kâbusu olan kilo sorununa etki eden bir gezegendir.

Mars: Temsil ettiği burçlar koç ve akrep burcudur. kişi haritasında o kişinin enerjisini nerelere harcadığını gösterir nasıl rekabet ettiğini motivasyonunu agresif girişken olup olmadığını belli eder kontrol edemediğimiz enerjimizi seks te nasıl olduğumuzu ameliyatları yaralanmaları kavgayı ateşli ve patlayıcı maddeleri erkeği temsil eden tek gezegendir. kadın haritasında kadının hangi tip erkek modeliyle beraber olmak istediğini gösterir enerji öfke kavga arzular erkek figürleri askerler kesici aletler düşünmeden hareketi temsil eder mars

Neptün :Temsil ettiği burç balık burcudur. Neptün sis ve pusu yani belirsizliği temsil eder. Bulunduğu yerde ne olduğunu anlamamız bazen süre alır. Şifacılığı ise dillere destandır bu belirsiz gezegenin doğru kullanıldığı takdirde faydası büyüktür. Hayallerimiz yaratıcılığı bir sanatçı için önemdir Venüs ün büyük kardeşi gibidir. Neptün sıvıları denizleri suyu temsil eder. Uyuşturucular ilaçlar alkollü içecekleri yönetir. Kandırılma ve kandırma gerçekçi olmayan tüm düşünceleri yönetir. Deniz kazaları fırtınalar yağışlar etkisi altındadır. Bu sisli puslu ne olduğu belli olamayan gezegen toplumsal olayları etkisi altında toplar.

Uranüs: Temsil ettiği burç kova burcudur. Uranüs sıra dışı olayları İnternet ani olayları sürprizleri reform devrimleri elektrik uçaklar buluşları toplumsal olayları interneti geleceğe yön veren sıra dışı bir gezegendir. Toplumları harekete geçiren etkisiyle gökyüzünün en sıra dışı gezegeni konumundadır.

Pluto: temsil ettiği burç akreptir. pluto ölümü temsil eder. öldürür yıkar kriz çıkartır. bir şeyi bitirirken başka bir şeye başlangıç yapmayı sağlar. Değiştirir dönüştürür nereye dokunursa orayı değiştiririr plutona karşı koymak imkânsız gibidir toplumsal bir gezegendir. onunla dönüşen ve değişen ne varsa eski haline geri dönemez yıkıcılık yeniden yapma cinsel dürtüler terör mafya bir nevi kader sel etki yapan gezegen pluto.

 

Yorum Yap