ASTROLOJİ NEDİR?

Astroloji Nedir?

Astroloji zamanı kullanma sanatıdır. astrologlar yeryüzümüzü etkileyen gezegen hareketlerini okuya bilen özel yeteneğe sahip kişilerdir. Gökyüzü zaman zaman bizleri ödlüllendirir zaman zaman cezalandırır gezegenlerin yapmış olduğu her türlü hareket bizlerin yaşamında olaylata sahip olur. bu olayların önceden etkilerinin ne olacağını astroloji bizlere gösterir. ve önlemler almamızı sağlayarak hayatımızın kolaylaşmasını sağlar. tıpkı metorolojinin bu gün yağmur yağa bilir şemsiyelerinizi hazırlayın demesi gibi kişiler için astroloji neden önemlidir.

Doğdumuz saat önemlidir doğduğumuz anda oluşan astrolojik haritamız hayatımız hakkında bizlere gizli şifreler sunar. hayat amacımızı ve vaad edilen yolda rahat ilerlememizi sağlar. her insan doğum haritasının gezegen konumlarını bilirse asrolojiyi hayatında kullanarak fayda sağlaya bilir. astrologların görevi doğum haritanızda bulunan gizli şifreleri okuyarak sizlere rehperlik etmek ve yaşantınızı kolaylaştıracak verileri doğru okuyarak sizlere yardımcı olmaktır. astroloji fal değildir. ilim ve bilimin birlikte bie araya gelerek oluşturduğu muhteşem bir sistemdir.

Zaman kalitesini ve astrolojiyi kullanarak insanların hayatlarını değiştire bileceğini ve yaşamlarında olumlu olayların yaşanmasına neden olabileceğini söyleyen "Astrolog Vedat Delek" bulabilirsiniz 

Yorum Yap