Astrolog Vedat Delek uyardı: Patlamalara ve yangınlara dikkat! Süper Ay yorumu!

Patlamalara ve yangınlara dikkat!

28 Eylül saat 05 50 de Koç Burcunda 4 derece ile  gerçekleşecek olan tam  ay tutulması olacak. Süper ay tutulması olarak adlandırılan bu tutulmanın muadili 1982 yılında yaşandı. 30 yılda bir yaşanan bu gökyüzü olayını Avrupa Afrika ve Orta Asya’nın belli bölgeleri izleyebilecek. O yüzden tutulmalardan en çok bu bölgeler etkilenecek. Aynı tutulma 2033 yılına kadar bir daha yaşanmayacak.

Bu tutulmaya neden süper ay diyoruz?

Dolunay her zamankinden daha parlak ve daha büyük gözükecek dünyanın yörüngesine her zamankinden daha yakın olacak.

Dolunayda genel durumumuz!

Genel sağlığımız, ilişkiler, ortaklıklar, evlilikleri etkileyecek olan bu tutulma Koç Burcunda gerçekleştiği için ani öfke patlamaları, ani kararlar, düşünmeden harekete geçme eylemlerine son derece dikkat etmeliyiz. Baş ve kafa bölgemizi Koç Burcu yönettiği için bu bölgelerimize dikkat etmeliyiz.

 Ay tutulmaları bitişleri sembolize ettiği için bir takım bitişlerin yaşanmasında bu içgüdüsel davranışlar etkili olacaktır. Patlamalar ve yangınlara dikkat etmek gerekir. Her zamankinden daha özenli ve dikkatli olmalıyız. 

Dolunayda Türkiye!

Türkiye haritasında tutulma 10. evinde gerçekleşiyor. 10 ev iktidarı ve yönetimi temsil eder. Geçmiş konuların gündemde olacağı günler bizleri beklemektedir. Ani ve sürpriz şekilde gerçekleşecek olaylara dikkat etmeliyiz.  Gelecek günler için adalet arayışımız ve yönelmemiz söz konusu olacaktır. Güneşin Terazide olması adalet diplomasi arayışımızı arttıracaktır. Merkür’ün Retro pozisyonda olması nedeniyle ararken dikkat edelim kayıp etmeyelim. Koç Burcunu yöneten gezegen Mars patlamaları, agresifliği, kazaları, meydan okumayı, düşünmeden hareket etmeyi simgeler tüm bu olgulara dikkat ederek tutulma esnasında dua etmekte fayda vardır. 

Astroloji Bir Sanattır!

Astrolog Vedat Delek

Yorum Yap