Gezegenler Sınava Başlıyor

Gökyüzü hareketlerini ilim ve bilim bilgilerinin bir araya gelmesiyle okunma sanatına astroloji diyoruz. Gökyüzün de bulunan gezegenlerin hareketlerini inceleyerek yaşantımıza etkilerini görebiliyoruz. 9 mart güneş tutulmasıyla gökyüzünde büyük bir tetiklenme oldu. 23 Mart günü terazi burcunda oluşacak ay tutulmasıyla beraber 2016 yılının büyük gökyüzü olayları arka arkaya tetiklenmeye başlayacak. Bu dönemde neler yaşana bilir ve gökyüzü hareketlerine bir göz atalım. 9 Mart günü balık burcunda yaşadığımız güneş tutulması 8 Mart dünya kadınlar gününden önce meydana geldi. Bu demek oluyor ki güneş tutulmasıyla beraber kadınlar ile ilgili konuların bu yıl gündemimizde yer alacak 23 Mart günü terazi burcunda yer alacak ay tutulması Venüs yen bir tutulma olup kadınlar ile ilgili olayların daha da artmasını tekleyecek.   24 Mart Satürn yay burcun da  durağan konuma geçiyor  (s) gezegenlerin s durağan durumları pek hayırlı değildir. 27 mart günü Satürn büyük sınavların gezegeni geri hareketine başlayarak yaşayacağımız sınavların büyümesine ve zorlukların yaşanmasına neden olacak. Durun daha bitmedi 2016 yılında gezegenler hayatımızı yaşantımızı büyük sınavlar ile test etmeye devam edecek. 29 martta sözlerimize öfkemize duygularımıza her zamankinden daha dikkat etmeliyiz. Bu dönemde bazı yönetici kadrolarda istifalar ve beklenmedik olaylar gündeme gelebilir. Trafik kazaları ve el ile ilgili yaralanmalara karşı dikkatli olmalıyız.  Büyük iletişim sorunları kavgalar gürültüler çevremizde en çok karşılaştığımız olayların başında yer alabilir. 16 nisan mars yay burcunda durağan (s) 17 nisan pluto oğlak burcunda durağan (s) konumuna gelecek 17 nisan ve ve 20 nisan günleri dünya üzerinde ciddi sorunlar ve terör olaylarında ciddi sorunlar yaratabilir.20 mart baharın ilk günü 27 nisan Merkür boğa burcun da durağan konuma geçecek (s) 5 ayrı gezegen Merkür, Jüpiter, Pluto, Mars, Satürn geri harekette olacaklar. Sınavlar farkındalığımızı arttıracak çürümüş olan sistemi zorlu olaylar ile acıtarak ağlatarak önümüze getirecek. Zorlu günler kapımızda. Üniversiteler ve dini kurumlar bu dönemde zorlu sınavlardan geçecekler. Bu dönemde ne yapmalıyız sakinlik sükûnet, birlik ve beraberliğe birbirimizi sevmeye her zamankinden daha fazla ihtiyacımız var.

Güvenlik güçlerimizi ve tüm hepimizi Allah kazadan ve beladan korusun bela demişken yıllardır tv izlerken sinir olduğum bir konudur her dizinin için de ALLAH b........ ........ diye geçen diyaloglardır bu sayı bazı sahneler de arka arkaya 3 4 5 kere tekrarlana biliyor dinimizce yasaklanmış bir laneti bizler her akşam evlerimiz de duyuyor ve bela enerjisiyle eğlenmek için oturduğumuz tv karşısında evlerimize sokuyoruz bu konuda RTÜK hemen harekete geçmelidir.

Yazımın son bölümünde her sokağa çıktığımda ve her güne başlarken ettiğim duayı  sizler ile paylaşmak  istiyorum. Sizlere de tavsiye ederim sevdiklerinize korumak istediklerinize bu güzel ve tehsiri büyük duayı ezberletin ve söyleyin MUHAMMED NUR CÜMLE KAZA BELA dur.

Hepimizin başından bela ve kazalar eksik olsun. 

ASTROLOG VEDAT DELEK

 

 

Yorum Yap