Yeni yıla girerken dilek dilemeyin! Astrolog Vedat Delek 25 Aralık 2015 Dolunay yorumu!

2015 yılının son Dolunayı 25 Aralık saat 13 12 de Yengeç burcunun 3 derecesinde gökyüzünde yükselen burç 4 derece ile Boğa burcu yükselirken gerçekleşecek. Yengeç burcunda gerçekleşen tüm dolunaylar bitişlere değil yeni başlangıçlara neden olur.

 Dolunay yazıma başlamadan önce yeni yılla ilgili bir kaç bilgiyi sizlerle paylaşmak isterim. Yeni yıla girerken dilek dilemeyiniz. Ayın küçülme evresinde yeni yıla gireceğimiz için dileklerimizin gerçekleşmeme olasılığı çok yüksek. Dua ederek Allahtan hayırlısını istememiz çok daha doğru bir yeni yıl temennisi olur.

Aynı zamanda Milli Piyangonun çekiliş saatini 2359 olarak alırsak ay Başak burcunun 25. derecesinde, labrum sabit yıldızı ile tam derecede kavuşumda yer alacak. Bu sabit yıldız dürüst olmayan kazancın kazanılmasına neden olur. 

Şimdi gelelim Yengeç dolunayına yükselen burç Boğa burcunun 3 derecesinde yer alan Sharatan sabit yıldızı ile 1 derece orb ile kavuşumda yer alacak. Bu sabit yıldız yaralanmalara, kazalara, şiddete karşı bizleri uyarıyor. İletişim, eğitim, kardeşlerimiz ile ilgili konularının gündeme geleceği bir Dolunay yaşayacağız. Duygusal, kırılgan, narin yapımız bizleri alkol içmeye yöneltebilir. Çalışanlar ile ilgili yeni konuların gündeme gelebilir. Yeni bir partner ile tanışma hatta aşık olma olasılığımız yüksek. Cinsel hayatımızda partnerlerimizle uyumlu ve şehveti yüksek cinsel birliktelikler yaşanabilir. 

 "Astrolojiyle Hayatınızı Değiştirin" adlı kitabımı geçtiğimiz günler Flash tv de Gökhan Taşkın’ının sunduğu "Gece Hattı’nda anlattım. “Astrolojiyle Hayatınızı Değiştirin"  adlı kitabımı tüm kitap satan yerlerden temin edebilirsiniz. 

TÜRKİYE YORUMU

 Yengeç dolunayında ülkemizde kadınlar ile ilgili sorun ve sıkıntılar gündeme gelebilir. Eğlence ve alkol, çocuklar ile ilgili harcamalarımızda artış söz konusu olacaktır.

Devlet büyüklerimizin güvenlik güçleriyle ilgili konularla ilgilenmesi söz konusu olacaktır. Dolunayın su burcunda gerçekleşecek Dolunay yağışların artmasına neden olabilir.

Yeni yılın hepimize ilk önce sağlık daha sonra kalbimizden geçen hayırlı isteklerimizin gerçekleşmesi dileğimle seneye görüşmek üzere sevgiler.

Astroloji Bir Sanattır!

Astrolog Vedat Delek

 

Yorum Yap