Astrolog Vedat Delek 23 Mart Ay Tutulması yorumu: Sanatçı kayıpları gündeme gelebilir!

Sanatçı kayıpları gündeme gelebilir!

23 Mart 2016 tarihinde saat 14.01 de Terazi burcunun 3. derecesinde gerçekleşecek olan ay tutulmasında, yükselen burç, 15 derece Aslan burcu olacak. Terazi burcu enerjisinin hâkim olacağı bu tutulma ilişkiler, adalet, 

Para, aşk, diplomasi, sanatçılar, kadınlar ve güzellik ile ilgili konulara etki edecektir. Terazi burcunun yönetici gezegeni Venüs’ünde kapsadığı konular bu tutulmanın etki alanlarına dâhildir. Çocuklar bu tutulmadan ruhsal anlamda etkilenecekler. Aşk konusunda sürpriz gelişmeler yaşanabilir. Bu tutulma sonrası veya öncesi ilişkilerimiz, evliliklerimiz konusunda sonlanmalar yaşanacaktır. 

Duygusal kopmaların tetikleneceği bir tutulma olacak. Aile içinde yaşanacak kavgalar, öfke patlamaları artış gösterebilir. Özellikle kadın sanatçıların ölüm haberlerini duyabiliriz. Parasal konularda sorunlar doğacaktır.

Bu tutulma sizlere yeni bir ilişki getirdiyse, sınavlarla dolu bir aşka ve ilişkiye başlamışsanız, devamında da sınavlarla dolu bir aşk ve ilişki sizleri beklemekte. Çocuklarımıza bu tutulma öncesi ve sonrası özel ilgimizi eksik etmemeliyiz. İlişkilerimizde yaşanacak son bulmalar konusunda üzülmekten çok ilişki, aşk konularında farkındalığımızı arttırmalıyız. Estetik müdahaleler konusunda yaptırmak istediklerimizle alakalı dikkatli olmalıyız. 

Aksi halde yaşanacak sorunlar gündemimize girecektir.

Türkiye açısından bakarsak, bu ay tutulmasında Terazi burcu enerjisinin hâkim olacağından, yasalarla ilgili konular ülke gündemini meşgul edecek. Özellikle kadın hakları konusunda önemli yasalar tartışılabilir ve haklar konusunda gelişecek olaylar yaşanabilir. Toprakla ilgili oluşacak ölümler ve sorunların tetiklenmesine sebep olacak olan bu tutulma, halkın tepkisel hareketlerine neden olacak türden. Ülke yöneticilerinin bu tutulma sonrası medyada düşünmeden söylenen, öfkeli sözlerine şahit olacağız. Tutulmanın bu etkisinin farkına varıp bu tarz iletişimden kaçınmaları gerekmektedir. Bu tarz hareketler diplomasi ve ilişkiler konusunda sorunlar yaşatacaktır. 

Evlilikler, boşanmalar, uluslararası ilişkiler konusunda krizler yaşanmasına şahit olacağız.

 Astroloji Bir Sanattır!

Astrolog Vedat Delek 

 

Yorum Yap