EYVAH 2016 Merkür Retosu Başlıyor? MERKÜR GERI HAREKETE BAŞLADIĞINDA NELER YAPMAMALIYIZ?

Merkür iletişim gezegenidir. Astrolojik haritamızda iletişim ve zihin yapımızın kalitesini ve nasıl çalıştığını gösterir. Merkür geri hareket döneminde hangi burçtaysa, hangi evdeyse, onlarla ilgili konularda aksiliklere, gecikmelere sebep olur. Merkür’ün 2016 yılında hangi günlerde geri gideceğini bilmek ve bunları takip etmek günlük hayatımızda işimize yarayacaktır.

MERKÜR GERI HAREKETE BAŞLADIĞINDA NELER YAPMAMALIYIZ? Hayatta atacağımız adımlardan daha kaliteli sonuçlar almak için, o adımları doğru zamanlarda atmaya dikkat etmeliyiz. Merkür’ün geri hareket zamanları, bu anlamda kaliteli zamanlar değildirler. Bu dönemlerde yeni bir işe başlamamalı, yeni kararlar almamalıyız. Sözleşmelerle, iletişimle ilgili işlere başlamak için doğru zaman dilimi değildir Merkür’ün geri harekette olduğu zamanlar. Özellikle büyük markalara danışmanlık yapan pr şirketleri bu 67dönemleri iyi takip etmeli ve tanıtım, reklam, internet sitesi, dergi kurmak gibi işlere başlamamalıdırlar. Bu dönemlerde yeni bir işe başlamanız gibi işyerinize yeni bir eleman alımı da yapmanız da yanlıştır. Evimize internet bağlantısı yaptırmak gibi ufak tefek teknik işler de bile aksaklıklar oluşur. Merkür gerilemesi sırasında bozulan elektronik aletlerimizi tamir ettirmemeliyiz. Posta yolu ile gönderilecek evraklarımıza dikkat etmeliyiz. İnsanlarla iletişim kurarken de kendimizi yanlış ifade etmemek için dikkat edilmeli, yanlış anlaşılmalardan dolayı ilişkilerimizin bozulmamasına özen göstermeliyiz. Unutkanlıklar bu dönemde artacaktır; işlerinizi daha iyi takip etmelisiniz. Sağlık konusunda ise ameliyatlarımızı mümkün mertebe Merkür gerilemesi başlamadan üç gün öncesine kadar tamamlamaya ya da gerileme bittikten üç gün sonra yaptırmaya dikkat etmek gerekir. Böyle yaparsak daha başarılı bir ameliyat süreci geçirebiliriz. Aksi halde aynı ameliyatı tekrar olma olasılığımız bile doğabilir.

MERKÜR RETROSUNDA AŞK, EVLILIK BÖLÜMÜNÜ ASTROLOG VEDAT DELEK'İN YAZMIŞ OLDUĞU ASTROLOJİYLE HAYATINIZI DEĞİŞTİRİN ADLI KİTAPTA BULABİLİRSİNİZ

27 Nisan Çarşamba: Merkür, saat 19:20’de Boğa burcunda durağan hale geçecek. 29 Nisan Cuma: Merkür, saat 19:20’de Boğa burcunda ilk geri hareketine başlayacak. 23 Mayıs Pazartesi: Merkür, saat 15:19’da normal hareketine geçecek.

ASTROLOG VEDAT DELEK ASTROLOJİYLE HAYATINIZI DEĞİŞTİRİN ADLI KİTABINDAN ALINMIŞTIR.

Yorum Yap