Afetler ve hastalıklara dikkat!

26 Kasım saat 00 45 te İkizler burcunun 3 derecesinde gerçekleşecek Dolunay da Başak burcu 20 derece ile yükselen burç olarak gökyüzünde yükselecek. Başak burcunun 21 derecesinde yer alan den ebola sabit yıldızı ile kavuşumda olacak. Bu sabit yıldızın birçok etkisi olmasına rağmen afetler, doğal felaketler ve hastalıkları gündeme getirebilir. Bol yağışlı günler bizi bekliyor olabilir. Eğitim yolculuklar ve medya ile ilgili  gündemde olacağı bir dolunay bizleri bekliyor.

 İş arkadaşlarımız ile yaşanacak belirsizliklere şimdiden hazırlıklı olmalıyız. Özellikle medya ile ilgili konularda kısıtlamalar, sorunlara tanık olma olasılığımız yüksek dış görünüşümüze ve  güzellik konularında harcamalarımızda artma olabilir. Duygusal açıdan dengesiz gel gitler ile dolu bir ruh halimiz çevremizdeki kişileri sıkabilir.

 Bilinçaltımız bizleri şifalandırmaya müsait ilişkilerimizde ani gelişebilecek tartışmalardan ve kavgalardan kaçınmalıyız özellikle ortak iş yapan kişiler içinde bu uyarım geçerlidir. Ani kararlardan kaçınmakta gerekiyor. 

 TÜRKİYE YORUMU 

 Gelelim dolunay da ülkemizde yaşanma olasılığı olan olaylara: Türkiye haritasının 11. evinde gerçekleşecek olan dolunayın ülkemiz açısından temel konusu müttefik ülkeler ulusal amaçlar danışmanlar ile ilgili konular ön planda olacaktır.

 Ülkemizin yönetici kadroları ani gelişecek olaylar karşısında sorunlar ve sıkıntılar yaşayabilir. Öfke kontrollerini sağlamalarında yarar olacaktır. Güvenlik güçleri ile ilgili sıkıntılı ve sorunlu konular veya olaylar medyada yer tutacaktır

 Astroloji Bir Sanattır!

 Astrolog Vedat Delek 

 

 

Yorum Yap