2016 YILININ EN ŞANSLI GÜNLERİ

Gökyüzü cadı kazanı gibi kaynıyor Retrolar bazılarımızın canını sıksa da yaradan bizleri gökyüzü araçlığı ile ödüllendiriyor.  Güneş Venüs ikizler burcunda seyrine devam ederken bizlere yılın en şanslı zamanını getiriyor. Hocaların hocası Oğuzhan Ceyhan hocamın müthiş derslerinin birinde gökyüzünün en şans dağıtan sabit yıldızı olan Betelgeuse le tanışmanın keyfini yaşadım. Hadi gelin kısaca Betelgeuse sabit yıldızını kısaca tanıyalım. 

Hz Fatma’nın elini hepimiz biliriz. Şans getirdiğine inanılan bu sembol gördüğünüzde aklınıza ikizler burcunun 28 derecesinde bulunan  Betelgeuse sabit  yıldızı gelsin Gökyüzünden bizlere bir kadın eli  ile gelecek yardımı işaret ediyor. 

 

2016 YILININ EN ŞANSLI  GÜNLERİ.

 

16 -17 -18 -19 Haziran günlerini bir yere not edin. Bu özel tarihleri sakın kaçırmayın bu günlerde neler yapmalıyız. Verdiğim tarihlerde yapmamız gereken en önemli konu dua ve niyet etmek olacaktır. Zorlandığınız konular problemler ile ilgili olayların son bulmasını için niyet edin dua edin. 

Kredi borcunuz veya ödeyemediğiniz bir borcunuz mu var 16- 17- 18 -19 Haziranda muhakkak verdiğim günler içerisinde az bir miktarda olsa borcunuzu ödeyin ve o borcun çok kolay şekilde ödediğinizi görebilirsiniz. En önemlisi ev almak isteyen kişiler verdiğim tarihler de ev almak niyetiyle para biriktirmeye başlayın veya kenara ev almak niyetiyle muhakkak para koyun paranızın katlanarak büyüdüğüne şahit olma şansımız çok yüksek az bir çaba ile hayallerimize ve isteklerimize kavuşma zamanını iyi değerlendirelim. 

 

BU ÖZEL GÜNLERİ HERKESİN BİLMESİ VE DEĞERLENDİRMESİ İÇİN PAYLAŞMANIZI RİCA EDİYORUM. 

 

"ASTROLOJİYLE  HAYATINIZI DEĞİŞTİRİN " kitabı tüm yayınevlerinden temin edebirsiniz.

hemen satın al

Yorum Yap