Duaların Kabul Olduğu Büyük Gün

 Kuranı kerim de adı geçen şira yıldızı diğer adıyla  Sirius yıldızının aktive olmasıyla oluşan bu özel anın günüdür.  diğer adıyla  Soltist günü olarak ta bilinen özel günde neler yapmalıyız birazdan değineceğim     Yengeç Burcunun 13 dereceye  gelmesiyle   Sirius yıldızı devreye girer. 

Bakın Kuran-ı Kerim'de Sirius yıldızı nasıl anlatılmış hep beraber izleyelim 

https://www.facebook.com/globalmedyaproduksiyon/videos/139699226120014/

Eski Mısırlıların Bereket günü olarak adlandırdığı bu özel  gün Bereket tancırcası olarak adlandırılıyor. Soltist anında insanların 1 yıllık kadersel döngülerinin yazıldığına inanılır. 5 Temmuz 6 Temmuz arası bu günü dua ile geçirelim isteklerimizi isteyelim tüm kötü duygularımızdan arınalım negatif enerjimizi vücudumuzdan atalım. Bu özel günde neler yapmalıyız. İnancımıza göre dua etmeliyiz. Sirius en parlak yıldızdır. Geceleri gökyüzüne baktığımızda onu görebiliriz. Dua ederken negatif enerjilerden ve içimizde biriktirdiğimiz birçok olumsuz duygudan arınmayı da deneyebiliriz. Gökyüzünde oluşan bu özel anı kaçırmamalı isteklerimizi gerçekleştiren yüce Mevla’dan istemeliyiz. tüm hayırlı isteklerimizin ve dualarımızın en yakın sürede hayırlısıyla gerçekleşmesi dileklerimle dualarınızda beni lütfen unutmayınız.

Seminere Sen de Katıl..!

Astrolog Türkan Aslan, Astrolog Aslı Uzun ve Astrolog Vedat Delek'le 3 temmuz gecesi Online saat 21:00 de yapılacak. Özel Sirian Ritüelleri ve Sirianın önemi Kader gecesi olan Solist gününe hazırlık semineri sen de katıl..

SEMİNERE KATILACAKLARA AY BURCU HAKKINDA BİLGİ VERİLECEKTİR.
Kayıt ve Detaylı bilgi için: asliuzun@outlook.com.tr

İŞTE O ÖNEMLİ GÜN VE TARİHLER 

4 TEMMUZ SAAT 21:11 de BAŞLAYIP  5 TEMMUZ 22:45 TE SAATLERİ ARASINDA SON BULACAKTIR

 

Duaların Kabul Olduğu Büyük Gün HERKESİN BİLMESİ VE DEĞERLENDİRMESİ İÇİN PAYLAŞMANIZI RİCA EDİYORUM. 

 

 

"ASTROLOJİYLE  HAYATINIZI DEĞİŞTİRİN " kitabı tüm yayınevlerinden temin edebirsiniz.

hemen satın al

Yorum Yap