2016 TEMMUZ BURÇ YORUMLARI

KOÇ

 
Koç burçları, aileleriyle evlerinde zaman geçirme fırsatı yakalayacaklar. Bilinçaltında yaşadıkları belirsizlikleri aile ortamında giderecekler. Çalışan Koçlar üst amirleri ve patronlarıyla sorunlarını çözme fırsatı yakalayacaklar. Koçların bu ayki yaşam enerjisi aileleri ile geçirdikleri zaman dilimi sayesinde artacak
 
BOĞA 
 
Temmuz ayında Boğalar evliliklerinde, ortaklık ilişkisinde bulundukları kimselerle rahatlama yaşayacaklar. Cinsel hayatları şehvetli ve ihtiraslı olacak. Arkadaşlarından gelecek nedensiz olaylara dikkat etmeliler. Boğa burçları için bu ay son derece şanslı geçecek. Var olan sorunlarını halledebilecekler. 
 
İKİZLER
 
 
Temmuz ayında özellikle burcun kadınları maddi konularda şanslılar. Eşleri ve partnerleri ile zamanları güzel geçecek. Duygusal yönden rahat edecekleri bir Temmuz geçirecekler. İşyerlerinde yaşayacakları gerginlikleri kontrol altında tutmaları gerekecek.  
 
YENGEÇ
 
Temmuz ayı Yengeç burçlarının tüm özelliklerini yaşayacakları bir ay olacak. İç dünyaları içinde iletişimlerini sürdürürken kendilerini bilinçaltında yaşayarak mutlu edecekler. Eskiyi anarak, geçmişe özlem duyarak zaman geçirecekler. 
 
ASLAN
 
Temmuz ayında iç dünyalarına dönecek olan Aslanlar duygusal bir dönem yaşayacaklar. Sosyal ortamlarda yapacakları harcamalar gündemlerinde olacak. Sosyal hayatın içinde olmaktan mutlu olacak olan Aslan burçları duygusal bir dönemden geçecekler. 
 
BAŞAK 
 
 
Temmuz ayında Başaklar sosyal hayatın içinde arkadaşlarıyla zaman geçirecekleri ve bu uğurda harcamalar yaptıkları bir dönem geçirecekler. Eski anıların canlanacağı, duygusal bir ay sizleri bekliyor. Arkadaşlarınızla beraber yapacağınız harcamalarda dikkatli olun. 
 
TERAZİ Temmuz ayında Teraziler için aileleri ile birlikte uzun bir yolculuğa, tatile çıkma zamanı gelmiş gibi görünüyor. Özellikle yurt dışı seyahatlerinde güzel zaman geçirecekler; yeni arkadaşlar ile tanışma fırsatı yakalayacaklar. Yurtdışı tatillerinde hayatlarının cinsel partneri ile tanışabilirler. 
 
AKREP 
 
Temmuz ayında ailelerinden gelecek paralar Akrepler’in rahatlamasını sağlayacak. Aşk hayatlarındaki olumlu gelişmeler onları sevindirecek. Enerjilerini para kazanmaya odaklıyorlar. Sevgilerini kolay yansıtacakları bir ay onları bekliyor
 
YAY BURCU
 
Temmuz ayında Yay burçları maddi sınavlar ve sorunlar ile karşılaşacaklar. İletişim kalitelerindeki değişim, dönüşüm güzel olayların yaşanmasına neden olacak. Aşk hayatlarında belirsizlikler yaşanabilir. Aşırı alkol tüketimine dikkat etmeliler
 
OĞLAK 
 
Temmuz ayında Oğlaklar’ın ailelerinden birilerinin sağlık sorunları gündeme gelecektir. Çalışma arkadaşlarından gelecek fırsatları iyi değerlendirmeliler. Kariyer çalışmalarıyla ilgili konularda sorunlar yaşayabilirler. Her an ummadıkları yerden gelecek paraların haberlerini alabilirler. 
 
KOVA 
 
 
Temmuz ayından, bu zamana kadar önüne çıkan maddi fırsatları iyi değerlendirmiş olan Kovalar olumlu yönde etkilenecekler. Söz konusu fırsatları iyi değerlendirememiş Kovalar ise olumsuz yönde etkilenecekler. Eğlenceye, cinselliğe odaklı bir ay Kovalar’ı bekliyor. Ailelerinden kişilerin sağlık harcamalarına katkı sağlayabilirler
 
BALIK 
 
Temmuz ayında Balıklar aileleriyle eğlence hayatının içinde olacaklar. Bu ay enerjilerini eğlenerek atacaklar. Bu konuda harcamalarına dikkat etmeliler. Eğlenirken sağlıklarına da dikkat etmeliler. Kendileri için harekete geçebilirlerse ödülleri büyük olacaktır. Kariyer çalışmaları için de uygun bir ay. 

Yorum Yap