2016 Ağustos Aylık Burç Yorumları

Koçlar, önceki ay yaşadıkları aile ortamından sıkılmış olacaklar ki bu ay tüm enerjilerini eğlenerek, alkol içerek, çapkınlık yaparak arttıracaklar. Bir aşk ilişkisine başlamanız mümkün. Eğlenceyi abartmamaya ve harcamalarınıza dikkat etmelisiniz. Eğlence odaklı harcamalarınız artabilir. Abartılı alkol tüketimine karşı da dikkat etmelisiniz. Yurt dışı seyahatlerine çıkabilirsiniz.

Boğalar ailelerinden gelecek parasal sürprizlerle hazırlıklı olsunlar. Harcamalarında aşırıya kaçmamaya dikkat etmeliler. Aile içinde ve evinizde eğlenceli zamanlar geçireceksiniz. Enerjiniz yerinde olacak. Sevgilinize yapacağınız harcamalara dikkat edin. Egolu ve fazla coşkulu tavırlardan kaçının. 

İkizler  enerjik, canlı, coşkulu tavırları dikkat çekecek İkizler burcunun. Çocuklarıyla ilgili harcamalar söz konusu olacak. Para kazanmaya odaklı bir ay onları bekliyor. Aşk hayatlarında, cinsel yaşamlarında değişim onları bekliyor. Sağlıklarıyla ilgili sıkıntılı belirsizliklere dikkat etmeliler. 

Yengeçler, eğlenceli, coşkulu tavırlarıyla dikkat çekecekler. Harcamalarında abartıya kaçmamalı, dikkatli olmalılar. Özellikle sosyal hayatın içinde yapacakları harcamalara dikkat etmeliler. Çocukları olan Yengeçler çocuklarıyla yaşayacakları sorunlara dikkat etmeliler. 

Aslanlar  neşeli, göz önünde olmayı seven Aslanlar iç dünyaları içinde bir yaşamı tercih edecekler. Dışarıya her ne kadar eğlenceli, neşeli, enerji dolu gözükseler de, iç dünyalarına dönük yaşamaları onları mutlu edecek. Maddi konularda şanslı bir dönem kapılarında

Başaklar eğlencenin, sosyal hayatın keyfini arkadaşlarıyla çıkarmaya devam ediyorlar. Aşk hayatları durgun geçen Başaklar bunun acısını eğlenerek çıkartıyorlar. Ruhsal açıdan sağlıklarına dikkat etmeleri gerekiyor. 

Teraziler eğlenceli, coşkulu bir enerji ile dikkat çekecekler. Duygusal dünyaları ile ilgili ani değişimler ve sürprizler onları beklemekte. Arkadaş çevreleriyle uyumlu bir iletişim kalitesi Teraziler’i mutlu edecek. 

Akrepler  iş yerlerin de yapmış oldukları çalışmaların karşılığını alıyorlar Akrepler. Maddi konular ile ilgili çıkacak fırsatları iyi değerlendirmeleri gerekiyor. İnsanlarla iletişimlerine sınır koymamalılar. 

Yaylar için tatil planları yapma, uzun yolculuklara çıkma vakti. Aile içinden kişiler yükseköğrenim öğrencileri için fırsatlar doğuracak. Sürpriz maddi imkânların doğması sizi sevindirecek. Bu dönemde söylediklerinize dikkat edin.

Oğlaklar eşleri ya d partneriyle güzel bir ay geçirecekler. Eğlenceli, coşkulu, cinsel hayatlarının pozitif olduğu bir ay. Sürprizler yapacakları ve aynı zamanda sürprizlerle karşılaşacakları günler yaşayacaklar. Bu ay da başkalarının kaynaklarından gelecek paralar konusunda şanslılar. 

Kovalar 2016 yılının parasal konulardaki en şanslı burç olma ödülüne layık sayılırlar. Yeni fırsatlar, iş arkadaşlarıyla oluşturdukları imkânlar Kovalar’a güzel kapıların açılmasını sağlayacak. Çalışma arkadaşlarıyla eğlenceli vakit geçirme olasılıkları çok fazla. Ortak iş yapan Kovalar bu yıl şanslılar. 

Balıklar genel sağlıklarıyla ilgili ani gelişecek olaylara dikkat etmeliler. İç dünyalarındaki karışıklık Balıklar’ı huzursuz etmemeli. Çalışma arkadaşlarından gelecek şanslı durumlar Balıklar’ı sevindirecek. Bu ay Balıklar eğlencenin dibine vuracaklar

Yorum Yap