EYLÜL AYI BURÇ YORUMLARI

Koç Burcu: Partnerleriyle yaşadıkları sorunlar nedeniyle dikkat çekebilirler. Yaşadığınız sorunları dış dünyaya aktar mamanız gerekiyor. Koçlar aldatma veya aldatılma yaşayabilirler. Eğlence yerlerinden ve alkolden uzak durun. Bu ay sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Sağlık harcamaları bu ay epey gündeminizde olacaktır

 

 

Boğa Burcu: keyiflerine düşkün olacaklar. Eğlence onları bekliyor ama günlük cinsel ilişkilerden kaçınmalılar. Keyfi harcamalarını abartmaktan da kaçınmalılar. Öfkelerine hâkim olmalılar. Kazalara karşı dikkatli olmalılar.

 

 

İkizler Burcu:  Evlerinde sorunlu bir iletişim bozukluğu yaşayabilirler. Söz konusu sorunların üstesinden gelebilecekler. Maddi konular ile ilgili olaylar gündeme gelecek. Bu ay boyunca yine de evleri onlar için en rahat yer olacak.

 

 

Yengeç burcu Her konuda değişmeye karara verebilirler. Bu kararların ne kadar sağlıklı olduğunu iyi düşünmeliler. Merkür retro zamanları alınan kararlar ne kadar sağlıklı olur, iyi düşünmeliler. Yüksek öğrenim içinde bulunan Yengeç burçları  eğitimlerine iyi konsantre olmalılar.

 

 

Aslanlar Burcu: Enerjilerini iç dünyalarına değil dış dünyaya yansıtacaklar. Merkür geri harekette olduğundan ticaret yapan tüm Aslanlar alacakları paralara dikkat etmeli ve dolandırılmaktan kaçınmalılar. İletişim alanlarında harcamaları artabilir. Telefon faturalarının yükselmesine dikkat etmeliler, az konuşmalılar.

 

 

Başak Burcu: iletişimlerine çok dikkat etmeliler. Yanlış anlaşılmalara karşı dikkatli olmalı, zihinlerini iyi toparlamalılar. Ters gidebilecek işleri için önlemlerini alsınlar. Merkür Başak burcunda geri harekette olduğundan bu ay Başaklar için zorlu geçecek

 

 

Teraziler Burcu: iç dünyalarına kapanarak zaman geçirecekler. Maddi zorlukları ve sınavları ile savaşmaya devam ediyorlar. Her ne kadar Teraziler sosyal hayatın içinde gözükseler de, zamanlarını iç dünyalarında kendilerini dinleyerek geçirecekler.

 

 

Akrep Burcu:  Dış görünüşlerinde değişiklik yapmalarında fayda var. Gidişatı belli olmayan diyaloglardan kaçınmalılar. Partnerleri ve eşleriyle uyumlu bir ilişki içinde olacaklar.

 

 

Yay Burcu: Bilinçaltında maddi konular ile ilgili düşünceler yer alacak. Onları harekete geçirecek şeyler zihinlerinin bir köşesinde duruyor. Eğitim konularında masraflar ve harcamalar söz konusu olacaktır

 

 

Oğlak Burcu: kendi kaynakları ile ilgili maddi sıkıntılar ve belirsizlikler devam etse de başkalarının kaynaklarından maddi olanak sağlama şansları Oğlaklar’ı mutlu edecek. Bu şansı iyi değerlendirmeleri gerekecek. Yanlış anlaşılmalara ve zihin dalgınlıklarına dikkat etmeleri gereken bir ay.

 

 

Kova Burcu: Partnerleriyle ve ortaklarıyla zaman geçirecekler. Duygusal anlamda Kovalar için kadersel kararların eşiğinde oldukları bir ay. Zorlanacaklar. Arkadaş çevrelerini değiştirerek kendilerini şifalandıracaklar.

 

 

Balık Burcu:  Partnerleri için harcamalarda bulunacaklar. Çalışma arkadaşlarıyla yanlış anlaşılmalara ve bu yanlış anlaşılmalardan doğacak sorunlara dikkat etmeliler. Çalışarak elde etmeye çalıştıkları ne varsa elde edebilirler.

Yorum Yap