EKİM AYI BURÇ YORUMLARI

KOÇ BURCU: İç dünyalarında belirsizlikler yaşayacaklar. Yine de ilişkilerinde ve evliliklerinde sorunsuz bir ay olacak. Bekâr olanlar evlilik teklifi alabilir veya evlilik teklifinde bulunabilirler. Bu ay maddi olarak sürpriz gelecek paralar rahatlamanızı sağlayacak.

 

BOĞA BURCU: İş ilişkilerinde yaşadıkları sorunları eşleri ve partnerlerine yansıtmamalılar. Eğlence, aşk konularında sevgiliye veya eğlenceye harcanacak paralarda abartılardan sakınmaları gerekiyor.

 

İKİZLER BURCU: Ekim ayında ailevi sorunların tamamını çözmüş ve bir rahatlama içine girmiş olacak İkizler burcu mensupları. Eğlenmeyi isteyecekleri bir ay. İş ortaklarıyla zorlu günler yaşayabilirler. Ani para kayıplarına karşı harcamalarına dikkat etmeliler.

 

YENGEÇ BURCU: Ekim ayında Yengeç burçları  ev ve aile hayatına adapte olacaklar. Tüm harcamalarını aileleri için yapacaklar. Yaşam kaynağını her zaman yuvasında bulan Yengeçler bu ay evleri, aileleri arasında gidip gelecekler. Dişleri ve kemikleri konusunda dikkatli olmaları gerekiyor. Yükseköğrenim hayatına devam eden ve yurt dışı bağlantılı iş yapan tüm Yengeçler dikkatli olmalılar.

 

ASLAN BURCU: Ekim ayında Aslan burçları  iletişimsel olarak dışa dönük bir ay yaşayacaklar. Para kazanmaya adapte bir ay onları bekliyor aynı zamanda. Başkalarında açık arayan ve kıskançlığın hâkim olduğu düşünce yapısından kurtulmalılar. Aile içindeki sıkıntılara dikkat etmeliler. Bilinçaltlarında para kazanmaya odaklı bir Aslan burcu karşımızda bu dönemde.

 

BAŞAK BURCU:  Ekim enerjisini evi ve ailesiyle ilgili sorunları çözmek için harcayacak Başak burçları. Sağlıklı bir ay onları bekliyor. Duygusal açıdan kolay geçecek bir ay olacak, maddi açıdan da şanslı bir ay. Ruhsal sağlıklarını iyi kontrol etmeliler.

 

TERAZİ BURCU:  Ekim ayında karşı cinse cazibeli, seksi, gizemli gelecekler. İç dünyaları ile ilgili sorunların çözümü için planlamalar ve düşünceler içinde olacaklar. Maddi konulardaki zorluklar ve yaşanan talihsizlikler aile içinde ele alınmaya başlanacak.

 

AKREP BURCU: Ekim ayında Akrep burçları maddi konularda kendilerini yapılandırmak için harekete geçiyorlar. Sosyal hayat veya arkadaşlarının içinden gelecek bir aşk onları heyecanlandıracak. Kariyer hayatları ile ilgili aktif çalışmalar içinde bulunacaklar.

 

YAY BURCU: Yay burçları insanlara soğuk ve mesafeli tavırları ile dikkat çekecekler. Patronları bu dönemde onlara sürpriz yapıp maaşlarına zam yapabilir; ortak iş yaptıkları kişilerle yurt dışı bağlantılı seyahatler ve anlaşmalar söz konusu olabilir.

 

OĞLAK BURCU:

 

Ekim ayında Oğlakl burçlarının sınav konusu değişiyor. Kariyerleri, patron ya da yöneticileri ile ilgili sorunlar, sıkıntılar gündeme gelebilir. Başkalarının kaynaklarından gelir elde etmekteki ustalıkları onları maddi dar boğazdan az da olsa kurtarıyor. Seyahatleri ile ilgili kararsızlıklar içinde kalabilirler.

 

KOVA BURCU: Ekim ayında Kovalar başkalarının kaynaklarından gelecek maddi imkânlardan yararlanabilecekler. Patron veya yöneticileriyle herhangi bir kavga veya çatışma içine girmemeleri gerekmekte. Bazı belirsizlikler canlarını sıkabilir.

BALIK BURCU: Balıklar ortak şekilde yapacakları işlerle ilgili son derece şanslı bir aydalar. İlişkileri konusunda ise bu şansları devam etmekte. Sevgilileriyle, eşleriyle evlerinde güzel zaman geçirebilecekleri bir ay.

 

FACEBOOK: Astrolog VEDAT DELEK

İNSTAGRAM: Astrolog Vedat Delek

İLETİŞİM: infoastrologvedatdelek.com

Yorum Yap